Trwa ładowanie...
d1mpa33
News

Marina i Szczęsny pławią się w jacuzzi. Pokazali zdjęcie

Marina i Wojciech Szczęsny pochwalili się zdjęciem z weekendu w luksusowym SPA. Ich miłość kwitnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina i Wojtek Szczęśni
Marina i Wojtek Szczęśni (Instagram.com)
d1mpa33

Od czasu narodzin małego Liama, Marinie i Wojciechowi Szczęsnemu przybyło obowiązków. Gdy piłkarz jest na treningach, wokalistka zajmuje się małym dzieckiem, co nie jest prostym zadaniem. Młodzi rodzice mimo zmęczenia są szczęśliwi, że wraz z malcem tworzą kochającą się rodzinę. Jak informuje artystka, ostatnio cała familia mogła spędzić trochę więcej czasu ciesząc się swoim towarzystwem. Wszystko dzięki temu, że Szczęsnemu udało się dostać wolne.

- To nasz pierwszy rodzinny wyjazd zimowy, jaramy się jak dzieci. @wojciech.szczesny1 dostał 2 dni wolnego i wyrwaliśmy się całą rodzinką do #Courchevel (3h drogi samochodem z Turynu). Po raz pierwszy w życiu byłam w jakuzzi na zewnątrz w zimie i jeszcze padał śnieg. Polecam!!! Coś niesamowitego. To świetna sprawa dla zdrowia. Kto już miał przyjemność przeżyć cos takiego? Pozdrawiamy - napisała wokalistka na Instagramie (pisownia oryginalna).

Marina i Wojtek wyglądają na zadowolonych i nie widać po nich zmęczenia. Widocznie pobyt w SPA podziałał wyjątkowo kojąco. Ciężko też nie zauważać, że piosenkarce udało się odzyskać idealną sylwetkę po ciąży.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33