Trwa ładowanie...
d1rslqa
News

Mariola Bojarska-Ferenc: dlaczego życie po pięćdziesiątce może być piękne?

Mariola Bojarska-Ferenc napisała książkę z myślą o dojrzałych kobietach! I zdradziła nam, dlaczego życie po pięćdziesiątce jest piękne.
Podziel się
Mariola Bojarska-Ferenc
Mariola Bojarska-Ferenc (AKPA)
d1rslqa

Na stronie internetowej Marioli Bojarskiej-Ferenc możemy przeczytać, że jest ona „niekwestionowaną prekursorką zdrowego stylu życia w Polsce”. Obecnie jednak ma poważną konkurencję w postaci dwóch trenerek, Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, które stały się idolkami dla milionów fanek.

Znacznie starsza od swoich konkurentek, Mariola Bojarska-Ferenc, postanowiła więc napisać książkę dedykowaną swoim rówieśnicom. Podczas jej premiery opowiedziała o tym, jakie tematy porusza w swojej publikacji oraz o zaletach życia po pięćdziesiątce.

d1rslqa

Wiemy czego chcemy, czego nie chcemy. Mnie nie przeszkadza to, że mam pięćdziesiąt lat. Po pięćdziesiątce się zaczyna. Może to być nowa miłość, może to być nowa praca, nowa pasja. To możesz być po prostu nowa Ty – powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy trenerka.

Mariola może być doskonałym przykładem dla wszystkich dojrzałych kobiet, pokazując im, że kobieta po pięćdziesiątce też może być piękna i prowadzić aktywny tryb życia!

Duży wybór swetrów w atrakcyjnych cenach. Przesyłka i zwrot gratis >>

d1rslqa

Podziel się opinią

Share

d1rslqa

d1rslqa