Trwa ładowanie...

Mariola Bojarska-Ferenc: dlaczego życie po pięćdziesiątce może być piękne?

Mariola Bojarska-Ferenc napisała książkę z myślą o dojrzałych kobietach! I zdradziła nam, dlaczego życie po pięćdziesiątce jest piękne.

Share
Mariola Bojarska-Ferenc: dlaczego życie po pięćdziesiątce może być piękne?
Źródło: AKPA
ddnov21

Na stronie internetowej Marioli Bojarskiej-Ferenc możemy przeczytać, że jest ona „niekwestionowaną prekursorką zdrowego stylu życia w Polsce”. Obecnie jednak ma poważną konkurencję w postaci dwóch trenerek, Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, które stały się idolkami dla milionów fanek.

Znacznie starsza od swoich konkurentek, Mariola Bojarska-Ferenc, postanowiła więc napisać książkę dedykowaną swoim rówieśnicom. Podczas jej premiery opowiedziała o tym, jakie tematy porusza w swojej publikacji oraz o zaletach życia po pięćdziesiątce.

ddnov21

Wiemy czego chcemy, czego nie chcemy. Mnie nie przeszkadza to, że mam pięćdziesiąt lat. Po pięćdziesiątce się zaczyna. Może to być nowa miłość, może to być nowa praca, nowa pasja. To możesz być po prostu nowa Ty – powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy trenerka.

Mariola może być doskonałym przykładem dla wszystkich dojrzałych kobiet, pokazując im, że kobieta po pięćdziesiątce też może być piękna i prowadzić aktywny tryb życia!

ddnov21

Podziel się opinią

Share
ddnov21
ddnov21