Trwa ładowanie...

Marta Bijan 10 lat temu wystąpiła w "X Factor". Bardzo się od tego czasu zmieniła

Kilka lat temu Marta Bijan była blisko zwycięstwa w czwartej edycji popularnego programu telewizyjnego "X Factor", kończąc swoją przygodę z nim na drugim miejscu. Obecnie Bijan rozwija swoje talenty jako pisarka, ale nie rezygnuje z muzyki. Ostatnio zaśpiewała dobrze znaną jej fanom piosenkę.

Marta BijanMarta BijanŹródło: AKPA, fot: AKPA
dcfzhg0
dcfzhg0

Marta Bijan zadebiutowała w polskim show biznesie w 2014 roku, kiedy to rywalizowała o zwycięstwo w czwartej edycji polskiej wersji "X Factora". Zakończyła swoją rywalizację na drugim miejscu, co jednak nie zniechęciło jej do dalszego rozwijania swojej kariery. Mimo że tuż po zakończeniu programu odnosiła znaczne sukcesy, a jedna z jej piosenek zdobyła status złotej płyty, z czasem media zaczęły mniej mówić o jej działaniach.

Pierwszy album Marta Bijan wydała ponad cztery lata temu pod szyldem wytwórni Sony Music. Jednak kolejne projekty realizowała już jako niezależna artystka. Założyła własne wydawnictwo i oprócz kariery muzycznej, odnalazła się również jako reżyserka i pisarka. W 2020 roku wydała powieść "Melodia mgieł dziennych", która obecnie cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą nagrania, które Marta opublikowała na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Foremniak wzruszona kolejnym występem w "Mam talent"

Na profilu Bijan na TikToku pojawił się film, składający się z dwóch części. Pierwsza część to archiwalna ocena jej występu przez Kubę Wojewódzkiego, który stwierdził, że "takie osoby nie wygrywają tego programu", odnosząc się do jej nieśmiałości na scenie. Marta postanowiła odpowiedzieć na te słowa, promując przy tym swoją powieść.

dcfzhg0

Z muzyki jednak nie rezygnuje i zapowiada, także na TikToku, że przygotuje na bieżący rok kilka nowości. Przy okazji zrobiła fanom niespodziankę i zaśpiewała fragment "Wrecking Ball" Miley Cyrus, piosenki, którą śpiewała w talent show. Zaczepnie zapytała, czy przez lata zmienił się jej głos. "Jakby to było wczoraj" - piszą internauci. A wy co sądzicie? Posłuchajcie.

dcfzhg0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcfzhg0