ONS.pl

Patrycja Ceglińska-Włodarczyk, 17 lipca 2019 20:04

Marta Glik pokazała zdjęcia z chrztu. Było bardzo rodzinnie

Tweetnij Komentuj

Kilka miesięcy temu rodzina Marty i Kamila Glików powiększyła się. Para powitała na świecie córkę Valentinę.

Marta Glik na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z rodzinnej uroczystości. Kamil Glik i jego żona ochrzcili drugą córkę, Valentinę. Chrzciny odbyły się w połowie czerwca.

Już wtedy Marta Glik pokazywała pierwsze fotki z uroczystości. Glikowie spędzili ten czas w gronie rodziny. Teraz żona piłkarza pokazała kolejne fotki z tego wyjątkowego dnia.

- Rodzina - podpisała zdjęcia.

ZOBACZ: Lewandowska: "Konturing w stylu Kim Kardashian nie jest dla mnie"

Pokaż...

Na uroczystości nie zabrakło dziadków małej Valentiny, wujków i cioć, a także siostry i rodziców chrzestnych. Cała rodzina Glików ubrała się na biało, by dodatkowo podkreślić wyjątkowość tego dnia.

- Fajna z was rodzinka - napisała jedna z fanek.
- Cudni jesteście.
- Pięknie wszyscy wyglądacie.

Po chrzcinach w kościele odbył się rodzinny obiad w jednej z restauracji. W środku na gości czekała piękna kwiatowa ścianka, na której tle można było robić sobie zdjęcia. Z tego, co widać po fotorelacji zamieszczonej przez Martę, cieszyła się ona dużą popularnością.

Valentina ma jeszcze starszą siostrę. Victoria ma sześć lat i po zdjęciach widać, że cieszy się z faktu, że ma młodsze rodzeństwo.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

Zamknij artykuł i przejdź na WP.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .