Trwa ładowanie...
d3lfaj7

Przed swoim ślubem Meghan Markle pokłóciła się z Kate Middleton. O co poszło?

Zagraniczne media donosiły, że po ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego świeżo upieczona księżna miała wejść w konflikt z Kate Middleton. Szczegóły tego sporu okazały się jednak bardzo zaskakujące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed swoim ślubem Meghan Markle pokłóciła się z Kate Middleton. O co poszło?
Przed swoim ślubem Meghan Markle pokłóciła się z Kate Middleton. O co poszło? (Getty Images)
d3lfaj7

Dnia 19 maja minęły 2 lata od zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ten dzień był wyjątkowy w historii rodziny królewskiej. Gdy rozwiedziona Afroamerykanka wchodziła do brytyjskiej rodziny królewskiej, wieszczono rewolucję. Wybranka księcia Harry'ego okazała się innej narodowości i rasy, dodatkowo jest od niego starsza i ma bardziej skomplikowaną przeszłość. Mimo to zaufano Meghan Markle, a ona swoim postępowaniem udowodniła, że daleko jej do kierowania się książęcą perspektywą.

ZOBACZ TAKŻE: Rocznica ślubu Harry'ego i Meghan. Rodzina królewska nie złożyła życzeń, konflikt narasta

Rzeczywistość okazała się jednak mniej kolorowa. Z każdym kolejnym miesiącem zagraniczne media coraz częściej pisały o wzajemnej niechęci między księżnymi. Świadkiem jednego z konfliktów miała być księżniczka Charlotte, a Kate Middleton miała się popłakać w obecności szwagierki. W rezultacie Meghan Markle i książę Harry mieli wyprowadzić się z Pałacu Kensington, co doprowadziło do tego, że rzadko kiedy pokazywali się publicznie z drugą książęcą parą.

d3lfaj7

Królewscy informatorzy twierdzą jednak, że wiedzą, jaka jest przyczyna konfliktu pomiędzy księżnymi. Z doniesień “Tatler Magazine” wynika, że podczas przygotowań do ślubu, na którym księżniczka Charlotte miała być druhną, Meghan i Kate pokłóciły się o garderobę. Przyszła żona księcia Harry’ego nalegała, by dziewczynki wystąpiły bez rajstop ze względu na upalną pogodę. Tak się składa, że noszenie rajstop jest jedną z najważniejszych zasad, których przestrzegania domaga się królowa Elżbieta II od członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Aby tradycji stało się zadość, Kate Middleton próbowała sprzeciwić się przyszłej szwagierce. Ostatecznie Meghan postawiła na swoim i na jej ślubie mała Charlotte pojawiła się w gołych nogach.

d3lfaj7

Podziel się opinią

Share
d3lfaj7
d3lfaj7