Trwa ładowanie...
d43rpiu

Meghan Markle pisała pamiętnik będąc w Anglii? To mogłoby obnażyć rodzinę królewską!

Daily Mail dotarł do rzekomej znajomej żony księcia Harry'ego. Według niej Meghan przez czas swojego pobytu wraz z narzeczonym a później mężem prowadziła pamiętnik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym w 2018 roku
Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym w 2018 roku
d43rpiu

Każdy, kto śledził losy Harry'ego i Meghan, wie, że krótki czas ich pobytu w Wielkiej Brytanii był dość burzliwy. Z resztą rozstanie z hukiem z monarchią, oficjalnymi obowiązkami i pieniędzmi jest dowodem na to, że w pałacu Buckingham nie działo się dobrze. Na pewno powstałby z tego fantastyczny piąty sezon serialu The Crown, ale póki co... ponoć powstał pamiętnik.

Daily Mail należy do grupy tytułów, z którymi małżeństwo Susseksów zacięcie walczy, to także przeciwko wydawcy tytułu wytoczyli proces o naruszenie dóbr osobistych. Teraz w rozmowie z tajemniczą znajomą Meghan dowiaduje się, że istnieją zapiski z tego burzliwego okresu życia księżnej. Wiadomo, że takie notatki mogłyby skrywać wiele "smakowitych" plotek na temat rodziny Harry'ego, obnażyć to, co brytyjska monarchia wolałaby zatrzymać w murach pałacu.

Przed zaręczynami z Harrym Meghan zamknęła swój popularny lifestyle'owy blog. Ale wiemy, że ma tzw. lekkie pióro. Publikacja czegoś w rodzaju autobiografii dałoby jej poza majątkiem także pełną kontrolę nad tym, jak postrzegana jest jej historia.

d43rpiu

Przypomnijmy, że na sierpień tego roku zapowiedziana jest publikacja autoryzowanej biografii Harry'ego i Meghan "Finding Freedom". Wiadomo, że książka ma ukazać relacje pary od momentu, w którym się poznali, przez rozkwit ich związku, ślub oraz życie jako członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej autorzy współpracują z Meghan Markle i Harrym, z ich pomocą weryfikując opisywane w biografii sytuacje.

d43rpiu

Podziel się opinią

Share

d43rpiu

d43rpiu