Trwa ładowanie...

Mel B oburzona. Niestosowne zachowanie Louisa Walsha

Mel B to niekwestionowany autorytet wielu kobiet, które pragną wyglądać jak ona. Nic dziwnego, że jej kształty podobają się i mężczyznom. Jednak dotykanie guru fitness wbrew jej woli nie jest tym, na co można sobie pozwolić.

Mel B oburzona. Niestosowne zachowanie Louisa WalshaŹródło: East News
d4hu6bs

Jurorzy brytyjskiego X Factora znani są już niemal na całym świecie, a krótkie nagrania z ich udziałem zwykle niosą się po sieci niczym wirus. Ludzie ich uwielbiają, dlatego też ostatnio Mel B, Cheryl, Louis Walsh i Simon Cowell zaproszeni zostali do programu Sarah Jane Crawford, podczas którego doszło do niemiłego incydentu.

W trakcie rozmowy Mel B poczuła ręce na swoich pośladkach. Okazało się, że siedzący obok 65-letni Louis Walsh nie czuł skrępowania i bez żadnych ogródek pozwolił sobie na takie zachowanie. Jego koleżanka nie była tym faktem zachwycona. Przerwała Crowford w połowie zdania i spytała mężczyznę, czemu dotyka jej tyłka. Jego zachowanie nazwała niestosownym i znacznie się od niego odsunęła.

screen z programu
Źródło: screen z programu
screen z programu
Źródło: screen z programu

Przez dalszą część programu Mel B siedziała ze zirytowaną miną. I wcale nie można jej się dziwić. Zachowania Walsha nie przypadło do gustu również pozostałym. Prowadząca poprosiła, by trzymał swoje ręce tak, żeby były dla każdego widoczne, a reszta panelu jurorskiego X Factora popatrzyła na kolegę z niesmakiem.

Wydaje się, że w ostatnim czasie zapanowała w show biznesie moda na przekraczanie granic. Mowa zarówno o zagranicznym, jak i rodzimym celebryckim świecie. Co i rusz słyszy się o przypadkach, kiedy to mężczyzna bez zgody kobiety dotyka ją w miejscach intymnych. Jakiś czas temu pisaliśmy o Donatanie i Edycie Górniak, teraz Mel B i Walsh. Mamy nadzieję, że o takich sytuacjach już nie usłyszymy.

d4hu6bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hu6bs