Trwa ładowanie...
d3afbgz
News

Mery Spolsky pokazała ciało: " Polubiłam swoje cztery litery "

Mery Spolsky, jako ogromna nadzieje polskiej sceny muzycznej, karmi swoich fanów nie tylko świetnymi brzmieniami, ale i ogromną dawką dobrej energii. Niezależnie, czy chodzi o kwestie ważne społecznie, czy o samoakceptację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mery Spolsky pochwaliła się ciałem.
Mery Spolsky pochwaliła się ciałem. (Instagram)
d3afbgz

Mery Spolsky, a właściwie Maria Żak - jednak z największych nadziei polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Nie tylko świetne warunki wokalne, ale również dobre teksty i nietuzinkowy pomysł na siebie samą. Wokalistka zachwyca również kreacjami scenicznymi. Obok jej twórczości trudno przejść obojętnie, nawet jeśli na co dzień słucha się zupełnie innej muzyki.

Jednak życie sceniczne to jedno i choć widać, że muzyka jest dla Mery Spolsky niemal wszystkim, istnieje również coś poza tym. Żak ma świetne poczucie humoru i chętnie przekazuje dobrą energię swoim fanom. W taki właśnie sposób - żartobliwie, "z jajem" potrafi przekazać obserwatorom ważne treści.

d3afbgz

Roksana Węgiel o pokonaniu Dawida Podsiadło: "Ogromny szok"

Mery Spolsky, choć nie jest to pokazane dosłownie, opowiada swoim fanom o tym, że naprawdę warto zaakceptować samego siebie. Trzeba przyznać, że Maria nie należy do tych kobiet, które aktualnie wpisują się w najbardziej wyśrubowane kanony piękna. Czy to źle? Absolutnie nie! Nie trzeba nosić rozmiaru XS, by wyglądać i czuć się niesamowicie seksownie.

Mery Spolsky wygląda pięknie i przede wszystkim zdrowo, co najważniejsze. Sama również dobrze czuje się ze swoim ciałem. "Zakochałam się w tej zbyt pewnej Mery, polubiłam swoje cztery litery. Cała presja wreszcie poszła się nie bać. Zdrowa głowa- takiej mi trzeba" - napisała wokalistka.

d3afbgz

A czy Wy również uważacie, że Mery Spolsky wygląda fenomenalnie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz