Trwa ładowanie...

Miała tylko 30 lat. Nie żyje piosenkarka Cady Groves

Pochowała dwóch braci. Mieli po 28 lat. Życie piosenkarki country, Cady Groves, było pełne nieszczęśliwych historii. Niestety, i jej życie skończyło się zdecydowanie zbyt szybko.

Miała tylko 30 lat. Nie żyje piosenkarka Cady GrovesŹródło: Instagram
d2nlxxc
d2nlxxc

Cady Groves zmarła 2 maja, o czym poinformowała jej rodzina i znajomi. 30-latka była piosenkarką pop i country, znaną ze swojego hitu "This Little Girl", który tylko w serwisie YouTube odtworzono ponad 2,4 mln razy.

Zobacz: Prolog - Magdalena Witkiewicz

Na Twitterze o śmierci artystki napisał jej brat, Cody. "Cady Groves odeszła z tego świata. Szczegóły są na tę chwilę bardzo ograniczone, ale rodzina stara się je poznać i będzie przekazywać wam nowe informacje" - brzmiał jego ostatni wpis, w którym podzielił się zdjęciem z młodszą siostrą.

Groves zmarła z przyczyn naturalnych, ale nie wiadomo dokładnie, co się stało. Wykluczono samobójstwo i nieumyślne przedawkowanie leków.

d2nlxxc

Brat artystki broni jej pamięci w internecie, gdzie pojawiło się sporo teorii na temat jej śmierci. Zaznaczył, że Cady miała problemy ze zdrowiem minionej jesieni, które teraz znów się odezwały.

"Cady naprawdę cieszyła się na nadchodzące miesiące i miała wydać nowy album" - napisał.

Cady miała burzliwe dzieciństwo. Była najmłodsza z 7 rodzeństwa. Wychowywała ich matka i zmieniający się co jakiś czas ojczymowie.

d2nlxxc

Od dziecka chciała śpiewać, ale rodzina podcięła jej skrzydła, mówiąc, że nie będzie potrafiła przebić się w show-biznesie. Groves skończyła szkołę gastronomiczną, ale o śpiewaniu nie zapomniała.

W wieku 18 lat zamieszkała na jakiś czas z bratem, Caseyem. To on namówił ją, by zaczęła karierę muzyczną. Opisywała, że którejś nocy poszli świętować jej nowe plany na mieście. Zrobili sobie wspólne zdjęcie, ale nie wiedziała, że będzie ich ostatnim. Dwa dni później Casey został zamordowany. Do dziś nie wiadomo, kto za tym stoi. Chłopak miał 28 lat.

W 2014 r. zmarł jej drugi brat - Kelly. Jemu zadedykowała piosenkę "Bring Back the Sun".

d2nlxxc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nlxxc