Trwa ładowanie...

Miarka się przebrała. Annę Lewandowską zdenerwowały pytania o ciążę

Rzeczywiście można się nieźle zirytować, kiedy wszyscy doszukają się nawiązania do ciąży w byle czynie, słowie i poście. Miarka się przebrała, a "Lewa" mówi dość.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Miarka się przebrała. Annę Lewandowską zdenerwowały pytania o ciążęŹródło: East News, fot: East News
dx996xz

Anna Lewandowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą i piszą, że popularność zawdzięcza mężowi, Robertowi. Niemniej, życie Lewandowskich elektryzuje media jak niczyje inne.

Kiedy Robert i Ania opublikowali zdjęcia z imprezy świątecznej Bayernu Monachium, pojawiło się mnóstwo pytań o drugą ciążę. Wszystko ze względu na "niefortunnie" ułożony materiał sukienki.

Tym razem jednak Lewandowska opublikowała archiwalne zdjęcie z bratem. I tak, tam również pojawiły się komentarze sugerujące ciążę.

"Nie wierzę w to, co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversize'owych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa" - napisała krótko i na temat. "Do głowy by mi nie przyszło, że zdjęcie z bratem to oznaka podsycania plotek. Nigdy tego nie robiłam i nie robię" - dodała.

dx996xz

Najwyraźniej Ania zdenerwowała się niekończącymi pytaniami i plotkami. Choć nie wydaje nam się, żeby zatrzymała tę karuzelę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dx996xz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx996xz
dx996xz