Trwa ładowanie...

Michael Jackson: Jego skarpetki zostaną sprzedane za... 2 mln. dol.

Błyszczące skarpetki Michaela Jacksona, w których pokazał się w słynnym show od dawna wzbudzały mnóstwo zainteresowania. Teraz nareszcie są do kupienia.
Share
Te skarpetki stały się przedmiotem aukcji dla najbogatszych fanów
Te skarpetki stały się przedmiotem aukcji dla najbogatszych fanówŹródło: Youtube.com
d2ja839

13 listopada rozpocznie się aukcja rzeczy należących do dawnego agenta Michaela Jacksona, Franka DiLeo. Większość fanów będzie jednak musiała obejść się smakiem. To gra tylko dla największych bogaczy.

Michael Jackson nosił kryształowe skarpety podczas występu "Billie Jean” w specjalnym programie telewizyjnym z 1983 r. oraz na imprezie "Motown 25: Yesterday, Today, Forever”. Według portalu internetowego Gottahaverockandroll.com, ich cena może wzrosnąć nawet do 2 mln dol.

Zobacz też: Ochroniarz Michaela Jacksona broni artysty. Zdradza szczegóły z życia króla popu

Witryna aukcyjna prezentuje skarpetki jako część kolekcji Franka DiLeo. DiLeo to wykonawca muzyczny, który podpisał kontrakt z Jacksonem w Epic Records i zarządzał nim w latach 1984 -1989 po ogromnym sukcesie "Thrillera”.

d2ja839

Wraz ze skarpetami nabywca otrzyma również list napisany przez samego wokalistę. Jego treść zawiera informację, że skarpety były używane podczas trasy koncertowej i "utrzymywały palce na swoim miejscu".

Kolekcja Franka DiLeo zawiera również oryginalne złote i platynowe płyty za "Thriller", "This Is It" i "Off the Wall". .. oraz rekwizyt filmowy zastosowany w teledysku z 1988 r. "Moonwalker”. Aukcja potrwa dziewięć dni i rozpocznie się 13 listopada.

Zobacz też: Lashawn Daniels nie żyje. Twórca hitów Michaela Jacksona, Lady Gagi i Jennifer Lopez miał 41 lat

d2ja839

Podziel się opinią

Share
d2ja839
d2ja839