Trwa ładowanie...

Michael Jackson: Jego skarpetki zostaną sprzedane za... 2 mln. dol.

Błyszczące skarpetki Michaela Jacksona, w których pokazał się w słynnym show od dawna wzbudzały mnóstwo zainteresowania. Teraz nareszcie są do kupienia.

Michael Jackson: Jego skarpetki zostaną sprzedane za... 2 mln. dol.Źródło: Youtube.com
d307ci4
d307ci4

13 listopada rozpocznie się aukcja rzeczy należących do dawnego agenta Michaela Jacksona, Franka DiLeo. Większość fanów będzie jednak musiała obejść się smakiem. To gra tylko dla największych bogaczy.

Michael Jackson nosił kryształowe skarpety podczas występu "Billie Jean” w specjalnym programie telewizyjnym z 1983 r. oraz na imprezie "Motown 25: Yesterday, Today, Forever”. Według portalu internetowego Gottahaverockandroll.com, ich cena może wzrosnąć nawet do 2 mln dol.

Witryna aukcyjna prezentuje skarpetki jako część kolekcji Franka DiLeo. DiLeo to wykonawca muzyczny, który podpisał kontrakt z Jacksonem w Epic Records i zarządzał nim w latach 1984 -1989 po ogromnym sukcesie "Thrillera”.

d307ci4

Wraz ze skarpetami nabywca otrzyma również list napisany przez samego wokalistę. Jego treść zawiera informację, że skarpety były używane podczas trasy koncertowej i "utrzymywały palce na swoim miejscu".

Kolekcja Franka DiLeo zawiera również oryginalne złote i platynowe płyty za "Thriller", "This Is It" i "Off the Wall". .. oraz rekwizyt filmowy zastosowany w teledysku z 1988 r. "Moonwalker”. Aukcja potrwa dziewięć dni i rozpocznie się 13 listopada.

d307ci4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d307ci4