Trwa ładowanie...
d4fobpl
News

Michał Figurski podziękował lekarzom

Dziennikarz wydał oświadczenie: "Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej".
Share
Michał Figurski
Michał FigurskiŹródło: AKPA
d4fobpl

Niedawno polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość, że Michał Figurski trafił do szpitala. Wszystko stało się nagle, nie wiadomo było, co dolega dziennikarzowi i jak poważny jest jego stan. Na szczęście starania lekarzy i pielęgniarek przyniosły efekt.

Figurski okazał się bardzo wdzięcznym pacjentem - personel medyczny nazwał bohaterami! Na swoim facebookowym profilu umieścił podziękowania.

Kochani!
Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej. Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!

42-latek zmaga się z cukrzycą, cierpi też na niewydolność nerek. Do szpitala trafił z powodu powikłań związanych z długotrwałą chorobą - pęknięte naczynko poskutkowało poważną operacją. Miejmy nadzieję, że teraz, gdy Figurski jest pod opieką doskonałych specjalistów, szybko wróci do pełni sił.

d4fobpl

Podziel się opinią

Share
d4fobpl
d4fobpl