Trwa ładowanie...
michał szpak
KME
17-03-2022 08:29

Michał Szpak chce być tatą. "Uważam, że to jest nasza powinność"

To rodzice dali Michałowi Szpakowi siłę, a ich bezgraniczna miłość i akceptacja stanowi jej niewyczerpane źródło do dziś. Artysta opowiadając Żurnaliście o swojej rodzinie, przyznał, że sam chciałby zostać ojcem.

Michał Szpak zawsze podkreśla, że to rodzina dała mu siłę. W przyszłości sam chciałby zostać ojcem Michał Szpak zawsze podkreśla, że to rodzina dała mu siłę. W przyszłości sam chciałby zostać ojcem Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2fp41p
d2fp41p

,Michał Szpak był gościem podcastu Żurnalisty. W wywiadzie wielokrotnie wracał temat rodziny, która jak podsumował Michał Szpak: "udała mu się bardzo". 32-letni wokalista podkreślał, że wychował się w kochającym domu i dostał od rodziców to, co najważniejsze: bezwarunkową miłość i akceptację. To zbudowało w nim silne poczucie własnej wartości, dzięki któremu nic nie było w stanie go złamać.

Szczególnie ważną rolę w kształtowaniu się barwnej osobowości Szpaka odegrała jego nieżyjąca już matka. - Jako dziecko już mnie kreowała na takie kolorowe dziecko. [...] To ona mi pokazywała, że tak może wyglądać życie, że tą artystyczną drogą można podążać, że ona daje ukojenie. To ona mi to pokazała - mówił gość podcastu Żurnalisty.

Sonda #DajGłos: Kolory ptak polskiej sceny muzycznej

Dlatego też tak wielką stratą w życiu artysty była jej wczesna śmierć.

d2fp41p

- Nikt nie zasługuje na to, żeby tracić rodzica w tak młodym wieku. Moja mama miała 49 lat. Była tak zwariowana, że chyba nawet ja nie jestem tak zwariowany, jak moja mama. To naprawdę była postać niezwykle inspirująca, bardzo silna i psychicznie, i fizycznie. Ciężko mi się pogodzić z taką stratą, bo w niej miałem kompana, bezwarunkowe zrozumienie - wyznał Michał Szpak.

Pytany o to, jak przeżywał jej śmierć, wyznał, że długo to odreagowywał, głównie podczas ciągnących się tygodniami "grubych imprez".

- Została przerwana najważniejsza tętnica w moim życiu i nigdy nie będę ukrywał bólu, jaki po tym pozostał - wyznał.

d2fp41p

Gdy pod koniec wywiadu Michał Szpak został zapytany o to, czy planuje własną rodzinę, bez wahania przyznał, że chciałby mieć dzieci. Ta potrzeba wydaje mu się całkowicie naturalna.

- Pewnie, że chciałbym mieć dziecko, na maska. Ja wręcz uważam, że to jest nasza powinność mieć dziecko. Że jest to taka chęć przekazania czegoś dalej, no ale jak się nie uda, to się nie uda - stwierdził.

Premierowe odcinki podcastu znajdziesz co czwartek w TIDAL! Posłuchaj całej rozmowy z Michałem Szpakiem, którą znajdziesz pod tym adresem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2fp41p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fp41p