Trwa ładowanie...
d39ginw

Michał Szpak zaczął karierę w wieku 13 lat. Do sieci trafiło archiwalne nagranie

Do sieci wyciekło dawne nagranie Michała Szpaka z przeszłości. Jak bardzo artysta zmienił się od tamtego czasu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak zaczął karierę w wieku 13 lat. Do sieci trafiło archiwalne nagranie
Michał Szpak zaczął karierę w wieku 13 lat. Do sieci trafiło archiwalne nagranie (fot. ONS)
d39ginw

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych artystów w Polsce. Wokalista zdobył popularność w 2011 r. dzięki udziałowi w 1. edycji programu "X Factor", w którym zajął 2. miejsce. Pięć lat później reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji, z piosenką "Color of Your Life" zajął wtedy 8. miejsce. W latach 2017-2019 był także jednym z trenerów w "The Voice of Poland".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak: "Nie tylko głos decyduje o karierze"

Szpak już od najmłodszych lat rozwijał swoje zdolności muzyczne, co zostało udokumentowane na pewnym nagraniu z 2004 r., które właśnie ujrzało światło dzienne. Piosenkarz, gdy był uczniem pierwszej klasy gimnazjum, brał udział w eliminacjach do 2. edycji Gim Hitu, konkurs muzyczny, organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Jaśle. 13-letni wówczas wokalista zaśpiewał przebój T.Love "Chłopaki nie płaczą". Niestety nie udało mu się dostać do finału, ale zdążył pokazać przed kamerami swoje umiejętności szerszemu gronu odbiorców.

d39ginw

Michał Szpak już w wieku 13 lat miał charakterystyczne długie włosy, a jego wypowiedź okazała się niezwykle prorocza. Od tamtego czasu jego popularność nieustannie rosła, przysparzając coraz większą liczbę fanów.

- Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery - powiedział nastoletni Michał Szpak.

d39ginw

Podziel się opinią

Share

d39ginw

d39ginw