Trwa ładowanie...

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Wygląda jak święty Mikołaj

Siwe włosy i broda to nie charakteryzacja do nowego filmu czy przedstawienia. Nowy image Michała Żebrowskiego budzi skrajne emocje u komentujących na Instagramie.

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Wygląda jak święty MikołajŹródło: ONS.pl
d3wihyr
d3wihyr

Fani Żebrowskiego są podzieleni. Jednym podoba się nowy wygląd aktora, który przypomina im świętego Mikołaja albo Ernesta Hemingwaya. Inni narzekają, że Żebrowski o siebie nie dba i wygląda starzej od własnego ojca. Aktor, który 17 czerwca skończył 48 lat, nie odpowiada jednak na złośliwe komentarze ani na temat wyglądu, ani dotyczących tęczowego akcentu na urodzinowym zdjęciu.

Żebrowski zarzucił bowiem na siebie koc w kolorowe pasy i zacytował fragment piosenki Czesława Niemena. Idealny komentarz do bieżącej sytuacji związanej z ruchem LGBT, słowami prezydenta i niektórych polityków PiS-u.

d3wihyr

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej" – napisał Żebrowski, dodając ikonkę tęczy. To oczywiście fragment piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Artysta śpiewał w niej: " Przyszedł już czas, Najwyższy czas, Nienawiść zniszczyć w sobie".

Żebrowski na swoim profilu na Instagramie (159 tys. obserwujących) nigdy nie krył swojego poparcia dla różnych inicjatyw społecznych i sympatii politycznych. Ostatnio nagrał filmik, na którym wieszał plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego. "Moja mama też zawiesiła u siebie na płocie" – skomentowała Barbara Kurdej-Szatan.

Przypomnijmy, że przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi Żebrowski gorąco namawiał, by wszyscy poszli do urn. A później pokazał światu pośladki i napisał: "No i d…".

Obejrzyj: "Polska jest nadal ubogim krajem". Żebrowski mówi, na co powinien postawić nasz kraj

d3wihyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wihyr