Trwa ładowanie...
d2m6zts

Marcin Prokop pokazał swój pokój gier. Robi wrażenie

Marcin Prokop nie próżnuje podczas izolacji. Dziennikarz pochwalił się, że zakupił konsolę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Prokop pokazał mieszkanie
Marcin Prokop pokazał mieszkanie (fot. ONS)
d2m6zts

Marcin Prokop to jeden z najbardziej znanych i lubianych prezenterów telewizyjnych. Widzowie kojarzą go głównie z "Dzień Dobry TVN". Gwiazdor podobnie jak większość Polaków spędza czas na przymusowej izolacji. Co kilka dni pojawia się w programie śniadaniowym.

W czasie pandemii Marcin Prokop zakupił sobie konsolę. Na Instagramie dziennikarz pokazał swój pokój, w którym gra z rodziną.

"Tak wygląda człowiek, który po raz kolejny nie wykorzystał idealnej okazji do strzelenia gola… Ale wykorzystał okazję na ustrzelenie dobrego dilu. Tyle, że nie na boisku, a na stronie internetowej - link w stories. gdybym był ambitnym junior accountem w agencji reklamowej, dopisałbym jeszcze hasło, że znajdziecie tam mnóstwo niecodziennych obniżek cenowych, które odmienią waszą codzienność, a nawet odświętność" - napisał.

d2m6zts

ZOBACZ: Wesołowski wychwala swoje show coachingowe: "Chcemy, żeby ludzie poczuli się supreme!"

Przeczytaj: Marcin Prokop pokazał zdjęcie żony podczas ćwiczeń

Centralnym punktem pokoju jest ogromny telewizor. Uwagę zwraca też kolorowy dywan, który stanowi ciekawy element dekoracji. Widać, że Prokop jest też wielkim fanem muzyki.

d2m6zts

W jego pokoju znajduje się pianino, a także gitara. Nie wszyscy wiedzą, że Marcin Prokop ma swój zespół, z którym gra w domowym zaciszu.

Muzyka to jego pasja zaraz po dziennikarstwie. Zobaczcie pokój, który pokazał Marcin Prokop!

d2m6zts

Podziel się opinią

Share
d2m6zts
d2m6zts