Trwa ładowanie...

Mija 8 lat od tragedii. Poruszające słowa córki i Vina Diesela

"Kocham cię i bezgranicznie za tobą tęsknię" - pisze Meadow Walker o swoim tacie i "najlepszym przyjacielu". Paul Walker zmarł tragicznie 30 listopada 2013 r., a jego bliscy publikują poruszające wspomnienia.

Paul Walker zmarł 30 listopada 2013 r.Paul Walker zmarł 30 listopada 2013 r.Źródło: Instagram
d2saqno
d2saqno

O Paulu Walkerze nikt nie zapomniał. O zmarłym w tragicznym samochodowym wypadku pisze się zawsze szczególnie dużo pod koniec listopada. To już 8. rocznica śmierci gwiazdora, który zostawił swoją córkę i wielu przyjaciół, którzy cały czas nie mogą pogodzić się z tym, co stało się z Paulem. "Kocham i tęsknię za tobą. Dzisiaj i każdego dnia celebrujemy twoje życie, twoją miłość. Ciebie, mój najlepszy przyjacielu" - napisała Meadow Walker i pokazała zdjęcie, gdy jest zaledwie bobasem.

Na dłuższy wpis zdecydował się Vin Diesel, przyjaciel Paula, który pozostaje blisko jego rodziny. Gdy w październiku Meadow brała ślub, to Vin Diesel odprowadził ją do ołtarza.

Zobacz: Nieznany fakt z życia Paula Walkera

Vin opublikował czarno-białe zdjęcie ze ślubu Meadow. Zaczął swój wpis od opisania sytuacji z planu "Szybkich i wściekłych".

d2saqno

"Gdy skończyliśmy nagrywać, przyszedłeś do mojego kampera i zapytałeś, co siedzi mi w głowie. Zawsze wiedziałeś, gdy się czymś martwiłem. Powiedziałem ci, że będę miał dziecko i nie wiem, czego się spodziewać w szpitalu, gdzie wybierałem się zaraz po pracy. Nigdy nie zapomnę, co wtedy mi powiedziałeś" - napisał.

"Powiedziałeś, że wielu twardzieli będzie mi radzić, by zaczekać przed salą porodową, ale to błąd. Powiedziałeś: 'wejdź do środka, przetnij pępowinę, bo to będzie najlepszy dzień twojego życia'. Oczywiście, mówiłeś z własnego doświadczenia, mając już swojego aniołka" - kontynuował.

Diesel podkreśla, że przez te 8 lat od śmierci Paula nie może przestać myśleć o więzi, jaką miał z Walkerem.

d2saqno

"Życiowym tragediom zawsze towarzyszą błogosławieństwa, jeśli będziemy w nie wierzyć. Spójrz na to zdjęcie, Pablo. Ono cię rozweseli. (...) Gdybym tylko wiedział to wtedy na planie 'Szybkich i wściekłych' w 2008 r... Ale może ty w jakiś sposób wiedziałeś. Tęsknię za tobą. Moje dzieci zawsze powtarzają mi, że wujek Paul jest ze mną, zawsze. I w głębi serca wiem, że mają rację. Tęsknię za tobą Pablo" - napisał aktor.

d2saqno
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2saqno