Trwa ładowanie...

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana del Rey nagrały razem piosenkę promującą film "Aniołki Charliego"

Niedługo do kin wejdzie remake "Aniołków Charliego". Aby umilić fanom czas oczekiwania, do sieci trafiła piosenka "Don't call me angel" wykonywana przez trzy gwiazdy: Miley Cyrus, Arianę Grande i Lanę del Rey.

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana del Rey nagrały razem piosenkę promującą film "Aniołki Charliego"Źródło: Materiały prasowe
d2ni9cz
d2ni9cz

"Aniołki Charliego" wyreżyserowane przez Elizabeth Banks to remake serialu z 1976 r. W 1979 r. pojawiła się pierwsza wersja kinowa. W 2000 r. serię odświeżył McG, który dał szansę Cameron Diaz, Lucy Liu i Drew Barrymore. Aktorki świetnie sobie poradziły w swoich rolach.

Teraz przyszedł czas na nową wersję aniołków. Realizacji projektu podjęła się Elizabeth Banks, która w rolach agentek obsadziła Kristen Stewart, Naomi Scott i Ellę Balinską. Ten wybór podzielił fanów pierwowzoru, a także serii z lat 2000.

Zanim jednak wystawimy opinię, możemy posłuchać piosenki do filmu "Aniołki Charliego", którą nagrały Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana del Rey. Utwór nosi tytuł "Don't call me angel".

Co ciekawe, mężczyzna, którego bije na ringu Miley Cyrus, przypomina do złudzenia Liama Hemswortha. Wam również?

"Aniołki Charliego" (2019) – o czym będzie film?

Aniołki od zawsze zapewniały specjalną ochronę klientów. Przez lata agencja bardzo się zmieniła i rozszerzyła swoje wpływy. Nadchodzi jednak niebezpieczeństwo, którego nikt nie przewidział. Jak sobie poradzą Aniołki?

Film "Aniołki Charliego" do amerykańskich kin wejdzie 15 listopada. Na temat polskiej premiery na razie nic nie wiadomo.

d2ni9cz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ni9cz