Trwa ładowanie...

Milla Jovovich zaczynała jako 12-latka. Jej córka robi to samo

Milla Jovovich urodziła niedawno trzecią córkę, ale teraz głośno zrobiło się o jej najstarszym dziecku. Ever Gabo Anderson ma 12 lat i właśnie trafiła na okładkę magazynu modowego, a wkrótce zobaczymy ją w dwóch wielkich filmach.

Milla Jovovich zaczynała jako 12-latka. Jej córka robi to samoŹródło: Getty Images
d1oj8fp

Ever Gabo Anderson to najstarsza córka Milli Jovovich i jej męża Paula W.S. Andersona. 12-latka trafiła na okładkę magazynu "Flaunt", w którym udzieliła także niezwykle dojrzałego, jak na swój wiek, wywiadu. Dziewczynka opowiadała o rozpoczynającej się karierze i świadomości, że wielu ludzi będzie w niej widzieć jedynie córkę filmowych sław. I że zamierza z tym walczyć.

Obejrzyj: jak gwiazdy spędzają kwarantannę

- Lubię to uczucie, gdy staję się kimś innym – mówiła początkująca aktorka, która ekranowy debiut zaliczyła w wieku 9 lat. W filmie swoich rodziców – "Resident Evil: Ostatni rozdział".

d1oj8fp

- Dorastanie na planach filmowych moich rodziców i oglądanie, jak powstają filmy, zawsze mnie ekscytowało. To, że pracują w świecie wyobraźni, zawsze było dla mnie super. Teraz moim wyzwaniem jest to, żebym się wykazała – dodała rezolutna 12-latka.

Dziewczynka zdaje sobie sprawę, że będzie musiała się mocno natrudzić, by ludzie nie widzieli w niej tylko córki słynnej aktorki i reżysera. – Chcę ciężko pracować i kroczyć własną ścieżką. Żeby ludzie widzieli, że na to zapracowałam, że nie miałam wszystkiego podanego na tacy – dodała Ever, która posługuje się trzema językami (angielski, francuski, rosyjski).

Okazję do wykazania się miała na planie "Czarnej Wdowy", która trafi do kin w listopadzie. Niedawno ujawniono też, że córka Milli Jovovich zagra tytułową rolę w nowym filmie Disneya "Peter Pan & Wendy".

d1oj8fp

Przypomnijmy, że Milla Jovovich pochodzi z Kijowa, ale spędziła tam tylko pierwszych pięć lat życia. Jej rodzice wyemigorwali do Londynu, a stamtąd do Los Angeles. Wkrótce potem się rozwiedli i Milla została pod opieką mamy.

Getty Images
Źródło: Getty Images

To właśnie matka rozpaliła u niej zainteresowanie branżą filmową– kobieta próbowała zostać aktorką, ale przeszkodą nie do przeskoczenia była dla niej bariera językowa. By utrzymać siebie i córkę, sprzątała domy i pracowała jako pokojówka, między innymi u Briana De Palmy.

Milla Jovovich została odkryta jako modelka w wieku 12 lat. Trafiła wtedy na okładkę włoskiego magazynu "Lei". Rok później zaliczyła debiut telewizyjny ("Nocny pociąg do Katmandu") i kinowy ("Spotkanie dwóch księżyców"). W latach 90. miała już status gwiazdy po rolach w takich filmach jak "Piąty element" czy "Joanna d'Arc".

d1oj8fp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oj8fp