Trwa ładowanie...

Mirosław Kalisiewicz: "Osiągnąłem tyle, ile chciałem". Teraz czas na muzykę

Mirosław Kalisiewicz to człowiek o wielu twarzach: wokalista, kompozytor, autor tekstów, a także basista. Ma na swoim koncie występy z czołówką polskiego rocka i popu. Ponadto jest biznesmenem, a jego firma prężnie działa na polskim rynku. Teraz postanowił nagrać płytę.

Mirosław Kalisiewicz: "Osiągnąłem tyle, ile chciałem". Teraz czas na muzykęŹródło: Youtube.com
d12a21l
d12a21l

Już w najbliższy piątek 27 września 2019 r. w studio Polskiego Radia odbędzie się koncert Mirosława Kalisiewicza. Biznesmen, który od wielu lat z sukcesem prowadzi firmę działającą na polskim i zagranicznym rynku, a przede wszystkim miłośnik muzyki zaśpiewa utwory z albumu "Urodziny".

Jako mecenas kultury niejednokrotnie wspierał młode talenty w słynnych programach typu "talent show”. W życiu robił już prawie wszystko: skakał ze spadochronem, skakał do wody w dzikich jaskiniach, a adrenalina jest dla niego motorem do działania. Muzyka zawsze towarzyszyła mu ważnych momentach jego życia, tym razem postanowił sam tą muzyką te momenty opisać:

- Osiągnąłem w życiu prywatnym i biznesie tyle, ile chciałem. Teraz spróbuję spełniać młodzieńcze marzenia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Album "Urodziny” jest zwieńczeniem tych zamierzeń. Materiał, artysta zadedykował swojej żonie Joannie i stworzył go wspólnie z zespołem Dekokt. "Urodziny” są osobistą opowieścią, zbiorem życiowych doświadczeń zawartych w 13 refleksyjnych utworach, mówiących o miłości, przemijaniu, sukcesie i porażkach:

- Gdy patrzę wstecz wiem, że nie cofnę się. Będę śnił wciąż od nowa najpiękniejszy życia sen. Nie zatrzymam się.

Artysta opowie o swoim nowym albumie w studiu Polskiego Radia 27 września 2019 r. o godz. 13.15.

d12a21l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12a21l