Trwa ładowanie...
d36kwk3

Pokazał się z tatą. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia

Misiek Koterski i jego tata Marek Koterski mogą być z siebie dumni. Ich zdjęcie zostało wyróżnione na Grand Press Photo 2020. Fotografia zajęła 3. miejsce w kategorii protret.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Misiek Koterski i Marek Koterski
Misiek Koterski i Marek Koterski (ONS)
d36kwk3

Misiek Koterski ma wyjątkową więź ze swoim tatą. Marek Koterski jest cenionym reżyserem filmowym. Misiek poszedł zatem w ślady ojca, stając się jednym z najbardziej popularnych aktorów w Polsce. Teraz panowie mają prawdziwe powody do radości.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

O nagrodę główną Grand Press Photo 2020 za zdjęcia, reportaże i projekty dokumentalne walczyło 61 fotografów. Konkurs wygrał Jacek Szydłowski ("Dziennik Wschodni").

d36kwk3

Uwadze jury nie umknęło jednak zdjęcie Miśka Koterskiego z jego tatą. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowo poruszające. Zresztą spójrzcie sami.

- No i jest. Gran Press Photo, III nagroda w kategorii portret dla Mateusza Skwarczka z sesji dla magazynu "Logo" na dzień ojca. Co prawda całe życie byliśmy drudzy, nawet jak pierwsi, to i tak czuliśmy się jak drudzy. Ale tym razem trzeci. "Tatol i syn" - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Fani nie kryli wzruszenia.

"Piękne i czułe zdjęcie".

"Łezka w oku ze wzruszenia się kręci".

"Rzadko komentuję zdjęcia znanych ludzi, ale to jest po prostu piękne i wzruszające" - czytamy.

A jak wam podoba się zdjęcie?

d36kwk3

Podziel się opinią

Share
d36kwk3
d36kwk3