Trwa ładowanie...

Miss Moskwy udostępniła nowy film. Opowiada o miłości do króla Malezji

Miss Moskwy opublikowała film wideo w swoich mediach społecznościowych, w którym opowiada o potędze miłości. Krótko po tym, jak ogłoszono, że rozstała się z królem Malezji.

Share
Miss Moskwy udostępniła nowy film. Opowiada o miłości do króla MalezjiŹródło: East News
d1lkr1i

Miss Moskwy opowiada o rozwodzie z królem Malezji

W opublikowanym wideo Miss Moskwy, Oksana Veovodina , opowiada o tym, jak głęboka jest jej miłość wobec męża Sułtana Muhammada V.

- Zajmę się nim. Oczywiście, chcę być ostatnią osobą w jego życiu i chce z nim życia do końca życia - powiedziała.

Król Malezji również zabrał głos w tej sprawie. Stwierdził, że najważniejszą częścią ich związku są dzieci, a także cierpliwość i wzajemne zrozumienie. Jednak na temat samej miłości wypowiadał się mniej entuzjastycznie.

d1lkr1i

- Tak, jest w porządku, miłość jest dobra, ale po 15-20 latach to cierpliwość oraz nić porozumienia pomiędzy partnerami jest ważniejsza niż uczucie zakochania się - stwierdził.

Nie wiadomo, kiedy wspomniany materiał wideo został nagrany, ani do kogo został on skierowany. Zarówno Miss Oksany, jak i król Malezji mówią w nim po angielsku, pomimo że nie jest to ich rodzimy język. Klip wydaje się również być fragmentem dłuższego filmu. Oksana nie wygląda w nim na ciężarną, dlatego można przypuszczać, że został on nagrany przed jej ślubem.

Związek Miss Moskwy i króla Malezji

Sułtan Muhammad V poślubił Oksanę Veovodinę 22 listopada 2018 roku w Moskwie. Krótko po ceremonii, miss Moskwy zaszła w ciążę. Ze względu na ukochanego Oksana przeszła na islam i przyjęła nowe imiona - Rihana Oxana Gorbatenko.

Król Malezji, by móc poślubić swoją partnerkę, musiał abdykować. Para jednak rozstała się zaledwie kilka tygodni po narodzinach ich syna. Dokumenty rozwodowe mają datę 1 lipca. Trzykrotne wypowiedzenie słowa „talak” oznacza najbardziej surową i nieodwracalną formę rozwodu w islamie.

d1lkr1i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lkr1i
d1lkr1i