Trwa ładowanie...
3 grudnia 2015, 19:59

Miss Polski ma kompleksy?

Nawet kobieta z tytułem najpiękniejszej może mieć kompleksy? Postanowiliśmy porozmawiać o tym z Ewą Mielnicką, Miss Polski 2014, która już niebawem pożegna się z koroną. Jej odpowiedź może was zaskoczyć. Obejrzyjcie nasz wywiad!

d2qbasm
d2qbasm

Na premierze książki Krzysztofa Gojdzia nasza dziennikarka zapytała Ewę Mielnicką, co zwolenniczka naturalnej urody robi na imprezie chirurga plastycznego gwiazd. Czy najpiękniejsza Polka korzystała z jego usług?

Ewa Mielnicka - Miss Polski 2014 PAP
Ewa Mielnicka - Miss Polski 2014 Źródło: PAP
d2qbasm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2qbasm

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj