Trwa ładowanie...
d27jmdu
News

Mister Polski 2015: 18-letni Rafał Jonkisz zwycięzcą! FOTO

W niedzielny wieczór wybrano nowego Mistera Polski 2015. Tytuł otrzymał 18-letni Rafał Jonkisz z Rzeszowa. Pierwszym Wicemisterem Polski 2015 został Dominik Maj, który otrzymał też tytuł Mistera Internautów. Drugim Wicemisterem Polski 2015 wybrano Norberta Hawryluka, a Misterem Elegancji Mateusz Biel.
Podziel się
Rafał Jonkisz
Rafał Jonkisz (ONS.pl)
d27jmdu

Nigdy, nawet przez chwilę, nie przypuszczałem, że wygram ten konkurs. Nie z takim zamiarem też wziąłem w nim udział. Chciałem przede wszystkim popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałości. Praca przy wyborach Mistera Polski otworzyła mnie. Jestem trochę przerażony, ale i bardzo podekscytowany tym, co się teraz wydarzy. Moim priorytetem jest jednak szkoła i zdanie matury, więc zrobię wszystko, żeby obowiązki szkolne pogodzić z obowiązkami Mistera Polski - mówił tuż po ogłoszeniu wyników tegoroczny zwycięzca.

Rafał Jonkisz uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Od blisko sześciu lat jego największą pasją jest akrobatyka. W 2014 roku Rafał zdobył wicemistrzostwo świata podczas zawodów World Show Dance Championships 2014 w Pradze. Swoje umiejętności prezentował także podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Mogliśmy go również oglądać w polskiej edycji programu "Mam Talent!", gdzie dotarł do ćwierćfinału. Podczas tegorocznym wakacji wziął udział w konkursie Mister Lata 2015, w którym zwyciężył.

Już we wtorek Mister Polski 2015 leci na Filipiny, gdzie będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International.

Rafał Jonkisz ONS.pl
Rafał Jonkisz (ONS.pl)
Rafał Jonkisz ONS.pl
Rafał Jonkisz (ONS.pl)
d27jmdu

Podziel się opinią

Share
d27jmdu
d27jmdu