Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
festival
Materiały Prasowe
28-03-2023 14:55

Mocne ogłoszenia Sun Festival! Line-up coraz większy!

3 koncerty, 3 zupełnie różne style i 3 wulkany energii, które wiedzą jak zabrać fanów w ich muzyczny świat. Miły Atz, Kabe x Miszel oraz Kukon to raperzy, którzy dołączają do line-upu największego festiwalu w samym środku lata. Ksywki, które rozgrzewają fanów pod sceną zobaczymy już w lipcu w Kołobrzegu.

Materiał prasowy: Sun Festival
 Źródło: materiały partnera
d276gfx
d276gfx

MIŁY ATZ

Miły Atz to postać, która w swoim stylu zdobywa kolejne rzesze fanów, a jego zeszłoroczny Roller nie bez powodu otrzymał nominację do Fryderyka. Po świetnym zeszłorocznym koncercie na Sun Festival Miłosz wraca na scenę, by znowu dać nam bombę w stylu UK sound.

KABE x MISZEL

Skoro mówimy o największej imprezie lata, nie może na niej zabraknąć duetu, który wie jakie "Złote Przeboje" odpalić, by fani pod sceną zaczęli tańczyć. Ich wspólny projekt z roku 2022 to jedna z najmocniejszych pozycji roku, a każdy singiel to milionowe wyświetlenia. Teraz czas na wspólne show w Kołobrzegu.

KUKON

Witajcie na Ogrodach, w których czuć zapach dymu! Rok 2022 zdecydowanie był jego rokiem. Trzy wydane projekty, świetnie przyjęte zamknięcie trylogii Ogrody Mixtape sprawiły, że Kukon zyskał kolejnych fanów, a jego niepowtarzalny muzyczny i wokalny styl hipnotyzuje na koncertach. Po tak udanym roku nie mogło go zabraknąć na Sun Festival.

Miły Atz, Kabe x Miszel i Kukon to kolejne gwiazdy polskiej sceny, które zagrają na Sun Festivalu w Kołobrzegu. Wcześniej do line-upu dołączyli Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Kizo, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Guzior, Paluch, Słoń i Polska Wersja.

d276gfx

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

d276gfx

Termin: 28-30 lipca 2023

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Materiał prasowy: Sun Festival
d276gfx
d276gfx