Trwa ładowanie...
d1tcntj
News

Monika Jarosińska jest śmiertelnie chora? Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie

Aktorka i piosenkarka niedawno postanowiła wrócić do polskiego show-biznesu. Znów zaczęła koncertować i nagrywać kolejne piosenki. Na profilu facebookowym gwiazdy pojawiło się szokujące wyznanie. Monika Jarosińska jest bardzo chora. Co jej dolega?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jarosińska
Monika Jarosińska (AKPA)
d1tcntj

- Dzisiaj miałam odwagę po ponad 3 miesiącach opowiedzieć u Wojtka (Wojciecha Jagielskiego przyp. red.) co mi jest i dlaczego byłam w szpitalu. Długo trzymałam to w tajemnicy, jednak przychodzi taki moment, że ma się dość. Tak, mam tętniaka w głowie. Pogodziłam się z tym i wiem że będzie dobrze. Nie jest łatwo ale ja dam radę. Uf, jest mi lżej. Nie martwcie się, wiem że wszystko będzie dobrze. Dziękuję, że jesteście. 7 marca mam termin - napisała Monika Jarosińska.

Tętniak mózgu początkowo nie daje żadnych sygnałów i dlatego wykrywany jest przypadkowo. Największe zagrożenie pojawia się, gdy pęka. Występuje wtedy charakterystyczny silny ból głowy, wymioty, nudności, światłowstręt, niekiedy utrata świadomości. Jest to bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Monika Jarosińska AKPA
Monika Jarosińska (AKPA)

ZOBACZ TAKŻE:

d1tcntj

Podziel się opinią

Share
d1tcntj
d1tcntj