ycipk-1zg5aq

Monika Miller ma doczepiane włosy? Znamy prawdę

Monika Miller od dawna eksperymentuje ze swoją fryzurą i kolorem włosów. Niektórzy sugerowali, że ma doczepiane włosy. Wnuczka byłego premiera postanowiła w końcu powiedzieć, jak jest naprawdę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller wiele razy zmieniała fryzurę
Monika Miller wiele razy zmieniała fryzurę (East News)
ycipk-1zg5aq

Monika Miller wiele razy pokazywała się już w nietypowych fryzurach, a jej włosy miały różne kolory. Przyznała, że musi i tak na nie uważać. "Moje własne włosy są bardzo delikatne, a potrzebuje mieć ich dużo, aby z nimi pracować przy programie, sesjach i teledyskach" - wyznała.

ZOBACZ TEŻ: Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk. Podróżnik Marek Kamiński komentuje

ycipk-1zg5aq

W związku z jej eksperymentami fryzjerskimi niektórzy sugerowali, że może mieć doczepiane włosy. Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" zdradziła prawdę na ten temat. "Wiele osób pyta, czy mam doczepiane włosy. Od dłuższego czasu zdecydowałam się je przedłużać" - napisała Monika Miller w poście na Instagramie.

Internauci nie byli tym faktem zaskoczeni, ale też nie nastawili się negatywnie. Przyznali, że doczepiane włosy w jej wypadku są dobrym rozwiązaniem. "Monika, ślicznie wyglądasz. Włoski ekstra i kolorek również" - skomentowała jedna z fanek.

Fani zauważyli, że na najnowszym zdjęciu jest bez makijażu. Ich zdaniem lepiej wygląda bez make-upu niż pomalowana.

ycipk-1zg5aq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zg5aq

ycipk-1zg5aq
ycipk-1zg5aq