Trwa ładowanie...
d27w74q

Monika Mrozowska szczerze o ciąży: " Jeszcze tyle czasu przede mną w dwupaku "

Monika Mrozowska dopiero co ogłosiła, że jest w ciąży, a już zauważa typowe dla tego okresu niedogodności. Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mrozowska narzeka na ciążowe przypadłości.
Monika Mrozowska narzeka na ciążowe przypadłości. (Instagram.com)
d27w74q

Monika Mrozowska dopiero zaledwie kilkanaście dni temu oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Wcześniej stan aktorki był chętnie komentowany przez wszystkich wokół, a plotki o pojawieniu się nowego członka jej rodziny ciągle krążyły gdzieś dookoła. Ona sama nie odnosiła się do tego wszystkiego, aż do momentu, w którym uznała, że warto podzielić się swoim szczęściem z fanami.

Na Instagram wrzuciła zdjęcia z sesji brzuszkowej, które opatrzyła dość wymownym opisem: "Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej" - te słowa to fragment artykułu o Mrozowskiej na jednym z portali. Aktorkę obruszyło nieco to, co o niej napisano, ale potem dodała spokojnie: "Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu".

d27w74q

Monika Mrozowska chciała podzielić się swoimi spostrzeżeniami z fanami.

"Jeszcze tyle czasu przede mną w dwupaku, a już mi się trudniej oddycha, trudniej wchodzi po schodach, trudniej ćwiczy jogę ( chociaż ona z kolei w tym oddychaniu bardzo pomaga) i... coraz trudniej mi się ubierać" - wyznała Monika Mrozowska. Rzeczywiście, stale powiększający się brzuch może skutecznie utrudniać niektóre, zdawałoby się podstawowe, aspekty życia.

Mrozowska o macierzyństwie: "Dorosłam do tego, żeby wyszarpać czas dla siebie"

Fani mocno wspierają ją w trudach jej codzienności. "Podziwiam Panią, trójka, za niedługo czwórka dzieci, a optymistka jakich mało" - napisała jedna z obserwatorek. "Pani Moniko, zawsze wywołuje Pani uśmiech na mojej twarzy. Niesamowita kobieta z Pani" - dodał ktoś inny.

d27w74q

Swoje ulubione programy i seriale możesz oglądać na WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27w74q

Podziel się opinią

Share
d27w74q
d27w74q