ycipk-23s4jk

Monika Zamachowska chciała być oszczędna. Ale się nie udało

Monika Zamachowska postanowiła zrobić porządek w szafie. Na swoim instagramowym profilu pokazała, ile ma par butów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska
Monika Zamachowska (ONS.pl)
ycipk-23s4jk

Monika Zamachowska chciała być oszczędna i ekologiczna jednocześnie. Niestety, jej plan nie do końca wypalił. Na instagramowym profilu dziennikarki pojawiło się zdjęcie jej butów. Podczas jesiennego porządkowania garderoby Zamachowska zdała sobie sprawę z tego, że ma o wiele za dużo par obuwia. Wszystkie poukładała na łóżku, a fotografią pochwaliła się w sieci. Stereotypowo mówi się o kobietach, że kochają buty. Zamachowska jest tego najlepszym przykładem.

Prezenterka telewizyjna ma ponad 40 par butów wiosenno-letnich. Z okazji zbliżającej się jesieni postanowiła je uporządkować. Nie sądziła, że jej szafa jest aż tak zapełniona trampkami i sandałami. Zamachowska napisała: "Gdy zdałaś sobie sprawę przy okazji jesiennego czyszczenia szafy, że tego lata projekt 'zero-waste' nie wypalił... A słonik jest po prostu oburzony. #boszszsz #ilemożnamiećrzeczy #butów #znaczy #psiakość #szafakobiety #jesiennadeprecha".

"Mieliśmy ściśnięte gardła". Monika Zamachowska o kulisach nowych odcinków "Europa da się lubić"

ycipk-23s4jk

Zero waste to styl życia, który na celu ma generowanie jak najmniejszej ilości śmieci. Chodzi o to, by nie kupować za dużo, a później kupionych rzeczy (nie tylko jedzenia) nie wyrzucać, a np. oddawać.

W komentarzach internauci chwalą Zamachowską za to, że, choć ma wiele butów, używa ich na co dzień: "Ale wygląda na to, że wszystkie wygodne (a nie jakieś tam szczudła)... więc wszystkie potrzebne". Nie wszystkim jednak spodobało się, że dziennikarka poukładała obuwie na pościeli.

ycipk-23s4jk

Co ciekawe, jakiś czas temu Zamachowska skarżyła się na problemy finansowe. Chodziło o to, że jej mąż musiał płacić wysokie alimenty na dzieci z poprzedniego związku, a nie zarabiał dużo. Wygląda jednak na to, że kłopoty już się skończyły.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-23s4jk

ycipk-23s4jk
ycipk-23s4jk