Trwa ładowanie...
d1f6aus

Nagrali filmik i sparodiowali siostry Godlewskie. "Lepsze od oryginału"

O siostrach Godlewskich zrobiło się nieco głośniej za sprawą filmiku, który umieściły w sieci tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Na nagraniu Małgorzata i Esmeralda śpiewają piosenkę "Pada śnieg". Ich wykonanie już doczekało się parodii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Parodia nagrania filmiku sióstr Godlewskich.
Parodia nagrania filmiku sióstr Godlewskich. (Youtube.com, Fot: YouTube)
d1f6aus

Niewątpliwie obie siostry poprzez opublikowanie filmiku stały się bardziej rozpoznawalne. Warto zaznaczyć, że zarówno Małgorzata, jak i Esmeralda od kilku lat starają się przebić do świata show-biznesu, biorąc udział w różnego rodzaju programach telewizyjnych.

Tym razem wokalny filmik pozwolił im zrobić takie zamieszanie dookoła siebie, jakiego najprawdopodobniej oczekiwały. Przez kilka dni wideo uzyskało ponad milion wyświetleń i tysiące komentarzy.

Wykonanie Godlewskich piosenki "Pada śnieg" doprowadziło do tego, że błyskawicznie pojawiły się parodie. Na jedną z nich pokusili się Kamil Krupicz oraz Paweł Góral. Mężczyźni z ogromnym dystansem do siebie postanowili sparodiować internetowy hit sióstr.

Najzabawniejsze z tego wszystkiego są reakcje internatów, którym również spodobał się pomysł Krupicza i Górala.

d1f6aus

- "Panowie! Leżę i płaczę"
- "Najgorsze, że to parodia, a lepsze od oryginału"
- "Nowy hit internetu"
- "Wam nigdy mocy i energii nie brakowało, ale teraz to rozwaliliście system"

Jak oceniacie parodię jednego z najpopularniejszych filmików w sieci?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1f6aus

Podziel się opinią

Share
d1f6aus
d1f6aus