Trwa ładowanie...

Napisała, że Jakimowicz "gardzi ludźmi". Odpowiedział. "Komedia. Żenada. Obłuda"

Julia Kuczyńska, znana w mediach społecznościowych jak Maffashion, napisała, co myśli o Jarosławie Jakimowiczu. Wytknęła mu jego agresywne wpisy i dodała, że jest pracownikiem telewizji publicznej, a co za tym idzie, na jego wypłatę składają się pieniądze podatników. Jakimowicz odpowiedział.

Jarosław Jakimowicz odpowiada Julii Kuczyńskiej, MaffashionJarosław Jakimowicz odpowiada Julii Kuczyńskiej, MaffashionŹródło: East News
d3j5u7s
d3j5u7s

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie na jednym ze swoich jeszcze istniejących kont na Instagramie przekazał krótko, co myśli o TVN i sprawie "lex TVN". "Pożegnajmy to dziadostwo!!" - napisał były aktor i uczestnik "Big Brothera", dodając w opisie wymowne emotki i nie kryjąc radości z sytuacji, w jakiej znalazła się stacja. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

"Od dłuższego czasu się zastanawiam, jakim cudem ten człowiek pracuje w jakiejkolwiek telewizji. Kilka razy widziałam jego program..., ze zdumieniem oglądałam (ciekawość), przecierając oczy i czując co chwilę ciarki żenady" - pisała Julia Kuczyńska. "I tu już nie chodzi o te konkretne wpisy dotyczące TVN. Ten człowiek... to, co i jak mówi. Na legalu gardzi ludźmi, obraża, manipuluje, ma setki wpadek na wizji i nie tylko... Siedzi w TV opłacanym z pieniędzy podatników. Jestem takim podatnikiem, wszyscy jesteśmy" - przekazała to, co myśli wiele osób.

Zobacz: Wulgarna reakcja prezentera TVP na Marszu Niepodległości. Jakimowicz się nie hamował

Jakimowicz najwyraźniej nie wziął do siebie słów, że przesadza w swoich wypowiedziach i może powinien je nieco stonować, skoro jest teraz prezenterem telewizji publicznej.

d3j5u7s

Wściekł się do tego stopnia, że postanowił w długim wpisie kilkukrotnie obrazić Kuczyńską (przypomnijmy - młodą mamę i właścicielkę całkiem nieźle prosperującej firmy).

"Dziecko drogie. Takie jak ty to mistrzynie MANIPULACJI. Ja tak samo na legalu gardzę ludźmi za twoje pieniądze, jak ty przez lata ściemniania młodym ludziom, pokazując swój wyimaginowany świat pogłębiać w nich kompleksy i depresje" - pisze nie do końca zrozumiale.

"To tacy jak ty, którzy dostają większość rzeczy to REKLAMOWANIA za SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH przyczyniają się, że każdy młody człowiek chce więcej i więcej i produkuje się więcej i więcej tego badziewia. Na koniec na tekturze piszesz stop tam czemuś...... i udajesz zaangażowaną. Nie ośmieszaj się dziewczynko. Komedia. Obłuda. Żenada" - stwierdza (pisownia oryginalna).

Na koniec dodał, że oznaczył profil Maffashion i "każdy może zobaczyć, jaki chory świat aplikuje młodym". Nie mógł sobie też darować i napisał: "Dosłownie każde zdjęcie to badziewie. HIPOKRYTKA".

d3j5u7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j5u7s