Trwa ładowanie...
15-07-2014 14:52

Narzeczona Roberta Moskwy pokazuje swoją formę! FOTO

Narzeczona Roberta Moskwy pokazuje swoją formę! FOTO
d45j3di
d45j3di

Choć wakacje w pełni, Robert Moskwa i jego narzeczona, Patrycja Cieślak, ostro ćwiczą pod okiem trenerów - Huberta i Roberta Roszkiewiczów. Pięknie wyrzeźbiona sylwetka ukochanej gwiazdy "M jak miłość" to przede wszystkim efekt ćwiczeń na rurze.

Piękna partnerka artysty szykuje się do zawodów w fitness sylwetkowym. Aktor natomiast nie szczędzi sił i potu, aby jak najlepiej przygotować się do zawodów karate. 25 października czeka go Puchar Europy.

- Zacząłem trenować mając 17 lat, ale potem miałem bardzo długie przerwy. Na dobre wróciłem do tego sportu 6 lat temu. Prowadzę też własną szkołę karate. Podczas Pucharu Europy wystąpię w kategorii masters - złośliwi powiedzieliby, że w kategorii "40+". Wygrana nie jest najważniejsza. Chcę sprawdzić, czy stać mnie psychicznie oraz fizycznie, by sprostać dyscyplinie przygotowań. Zobaczymy, jakie efekty przyniesie moja konsekwencja i pracowitość - wyjawił aktor w wywiadzie dla Tele Tygodnia.

Para postanowiła uwiecznić swoje zmagania w siłowni. Najwidoczniej ostatnia niezbyt udana sesja zdjęciowa w Międzyzdrojach zupełnie ich nie zniechęciła. Przeglądając najnowsze fotografie trzeba przyznać, że zwłaszcza wyczyny na rurze Cieślak robią wrażenie. Wyginając się w najróżniejsze strony i przyjmując czasami wręcz zaskakujące pozy, ukochana Moskwy udowodniła, że ma ciało z gumy. Zobaczcie zmagania pary w walce o znakomitą formę.

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

d45j3di
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d45j3di