Trwa ładowanie...
d4ii5a8

Natalia Kukulska planuje kolejny ślub. Tym razem na wesoło

19 lat małżeństwa, trójka dzieci i zero skandali. Natalia Kukulska chciałaby wprowadzić nieco kolorytu do związku z Michałem Dąbrówką. Para ma pomysł na uczczenie okrągłej rocznicy ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są parą od 20 lat
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są parą od 20 lat (East News)
d4ii5a8

Już za rok będą świętować 20 lat małżeństwa. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówką są jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Wychowują wspólnie trójkę dzieci, Jana, Annę i Laurę. Potrafią łączyć życie prywatne z zawodowym. Razem nagrywają płyty i koncertują.

Niewiele osób wie, że ich miłość narodziła się w USA.

- To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą 2 lata znajomości. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu - wspomina muzyk na łamach "Rewii".

Natalia dobrze pamięta ten czas.

d4ii5a8

- Nie dało się oddychać, spędzaliśmy dużo czasu na basenie. Tam mieliśmy okazję naprawdę dobrze się poznać. Zaczęło nas z Michałem coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój, chcieliśmy być razem. To było bardzo silne - wyznała piosenkarka.

Nic dziwnego, że mają sentyment do Stanów Zjednoczonych. "Rewia" donosi, że para planuje odnowić tam przysięgę małżeńską. Chcieliby kolorowego i wesołego ślubu w Las Vegas. Ich znajomi nic nie wiedzą o tym pomyśle, więc możliwe, że Natalia i Michał chcą to zrobić tylko we dwoje.

d4ii5a8

Podziel się opinią

Share
d4ii5a8
d4ii5a8