Trwa ładowanie...
dmvizlm

Natalia Siwiec

Najnowsze informacje
2.8
(6 głosów)
Oceń:
dmvizlm
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Natalia Siwiec - polska celebrytka i modelka, nieoficjalna Miss Euro 2012.

Natalia Siwiec pochodzi z Wałbrzycha. Jako modelka zaczęła udzielać się po jako nastolatka. W roku 2002 zdobyła tytuł Miss Bałtyku podczas konkursu piękności zorganizowanego w Rewalu. Rok później została wybraną Miss Dolnego Śląska, w 2005 roku wyjechała do Chin, by reprezentować Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe. Natalia Siwiec zdobyła wówczas tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto. Na swoim koncie modelka ma również udział w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej (2006), gdzie dobyła tytuł The Best Body.

Przez lata Siwiec pojawiała się z różną częstotliwością w różnych kampaniach reklamowych oraz na okładach pism. Prawdziwą sławę zdobyła jednak dopiero w trakcie rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Modelka została wówczas wychwycona przez fotoreporterów, a jej zdjęcia z trybun dosłownie obiegły cały kraj. Media od razu mianowały Natalię Siwiec polską Larissą Riquelme. Ogłoszono ją również Miss Euro 2012.

Po Mistrzostwach Europy kariera Natalii Siwiec nabrała tempa. Modelka coraz częściej pojawiała się na ściankach, imprezach branżowych oraz stała się łakomym kąskiem dla reklamotwórców. W 2013 roku jej nazwisko było znalazło się na 5. miejscu listy najczęściej wyszukiwanych celebrytów w polskim internecie. Ranking ten skonstruował Google Zeitgeist. Co jakiś czas pojawia się też w serialach i programach telewizyjnych. W 2014 roku wzięła udział w programie "Danicing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie razem z Janem Klimentem zajęła 8. miejsce. Siwiec zagrała także w kilku teledyskach (m.in. Trzeciego Wymiaru i Roberta M).

Natalia Siwiec stała się twarzą wielu kampanii. Wzięła udział również w kilku prestiżowych sesjach fotograficznych. Pozowała m.in. dla "PLayboya", "CKM", niemieckiego "Maxima", francuskiego "FHM" oraz "Loaded Magazine".

Prywatnie związana z Mariuszem Raduszewskim. W sierpniu 2017 roku urodziła córkę Mię.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmvizlm
dmvizlm
dmvizlm