Trwa ładowanie...

Natalia Siwiec usłyszała przeprosiny. "Ludzie nie mają pojęcia"

Gwiazda wyznała, że często była oceniana pochopnie. Zdradziła też, że pewna osoba przeprosiła ją za swoje zachowanie. Była to gwiazda TVN.

Natalia Siwiec mówi, że często jest oceniana po pozorachNatalia Siwiec mówi, że często jest oceniana po pozorachŹródło: AKPA
d39yk9s
d39yk9s

Natalia Siwiec zdobyła popularność dzięki… zdjęciom, jakie zrobili jej fotoreporterzy podczas Euro 2012. Celebrytka, która wzięła się w zasadzie znikąd, podbiła w błyskawicznym tempie show-biznes. Z biegiem czasu zaczęła robić też karierę jako aktorka. Zagrała m.in. w filmach "365 dni" czy "Jak zostałem gangsterem".

Celebrytka ułożyła sobie życie u boku piłkarza Mariusza Raduszewskiego, za którego wyszła podczas wycieczki do Las Vegas. A pięć lat temu para doczekała się córki Mii. Rodzina mieszka obecnie w Meksyku, ale co jakiś czas bywa w Polsce.

Teraz udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, któremu zdradziła, że ludzie często oceniają ją po pozorach. - Ludzie kompletnie nie mają pojęcia, czym naprawdę jest nasze życie. Nie mają zielonego pojęcia. A szczególnie ci, którzy znają nas z mediów. Skąd to wiem? Ponieważ ludzie, którzy nas poznają i też patrzą przez pryzmat mediów i oceniają nas, mimo że są bardzo rozwinięci […], to ci ludzie, potem gdy nas poznają, mówią, że jest zupełnie inaczej, przepraszają nas za to, że tak o nas myśleli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalia Siwiec o urządzaniu mieszkania w Tulum i kryzysie w związku

Okazuje się, że jedna z gwiazd TVN przeprosiła Siwiec za takie zachowanie: - Pierwszą osobą, która mnie za to przeprosiła, był Olivier Janiak. To już było prawie 10 lat temu. Powiedział: 'Natalia, Mariusz, przepraszam, że oceniłam was przez pryzmat mediów. Że wierzyłem w różne rzeczy. Jest mi wstyd, głupio, że się tak zachowałem'.

d39yk9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39yk9s