Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide: Nie miałam pojęcia kim jest

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najgorętszych par muzycznego show-biznesu. Historia ich związku to dobry materiał na film.

Share
Natalia Szroeder o związku z Quebonafide: Nie miałam pojęcia kim jest
Źródło: ONS.pl
d2v7evt

Quebonafide i Natalia Szroeder bardzo chronią swoją prywatność i rzadko pokazują wspólne zdjęcia na instagramowych profilach. Jakiś czas temu zdecydowali się na uchylenie rąbka tajemnicy. Muzyk nie tylko pokazał w sieci zdjęcia z Natalią, ale także wypowiedział się na temat łączącego ich uczucia w programie śniadaniowym. - Moje serce jest generalnie aresztowane. A miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków - powiedział w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz wideo:

Natalia Szroeder zapytana o związek przez jednego z dziennikarzy popularnego magazynu, również przerwała milczenie.

d2v7evt

- Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej - wyznała w rozmowie z "Fleszem".

Co ciekawe, zanim Kuba się do niej odezwał, nie miała pojęcia kim jest. Nigdy nie słyszała żadnej z jego piosenki. Gdy odkryła, że to słynny polski muzyk, była zdumiona.

- Nie miałam pojęcia kim jest, gdy odezwał się do mnie po raz pierwszy. Od razu z konkretną propozycją (śmiech). Kiedy go wygooglowałam i zobaczyłam, że jego piosenki na YouTubie mają miliony wyświetleń, byłam w szoku! — dodała gwiazda.

Para blisko przyjaźni się również z inną sławną dwójką, Taco Hemingwayem oraz Igą Lis.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d2v7evt

Podziel się opinią

Share
d2v7evt
d2v7evt