WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Natasza Urbańska o córce: Śpiewa moje piosenki [WIDEO]

Natasza Urbańska o córce: Śpiewa moje piosenki [WIDEO]

Natasza Urbańska w rozmowie z WP Gwiazdy zdradziła, że córka jest recenzentką jej piosenek oraz okazjonalnie występuje z mamą w Teatrze Buffo. Zosia zna też na pamięć teksty z płyty Nataszy. Czy to oznacza, że pójdzie w jej ślady?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

- Kochana jest. Śpiewa wszystkie moje piosenki. Pierwszą płytę, choć była małym brzdącem, miała 3-4 lata, znała na pamięć – przyznała Natasza Urbańska w rozmowie z naszym reporterem, Piotrem Grabarczykiem. - Fajnie, że ona podgląda mamę, zresztą w teatrze gra od czasu do czasu. Ale też ma swój świat. Nie wciskamy jej w żadne ramy. Patrzymy co ona lubi - dodała wokalistka. Dumna mama opowiedziała też, że jej córka ciągle ją zaskakuje. Czym? Zobaczcie nasz wywiad.

ONS.pl
Podziel się
WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP