Trwa ładowanie...
d4j7i0m
News

Nicki Minaj niczym syrena. Taki styl zdecydowanie jej pasuje

Nicki Minaj nigdy nie przestanie zaskakiwać swoich fanów. Tym razem postanowiła nabrać kolorów i wygląda niczym syrena. Trzeba przyznać, że ta zmiana bardzo jej służy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicki Minaj nigdy nie przestanie zaskakiwać. Wygląda niczym kolorowa syrena
Nicki Minaj nigdy nie przestanie zaskakiwać. Wygląda niczym kolorowa syrena (East News)
d4j7i0m

Nicki Minaj jest jedną z tych postaci, o których nieustannie się mówi. Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale nie można jej odmówić tego, że jest niezwykle utalentowana i ma w sobie coś, co przyciąga wzrok. Fani na całym świecie dostrzegają szereg jej atutów, których zresztą Nicki jest świadoma. Często chętnie chwali się swoimi krągłościami, które, jak sama przyznaje, są bardzo seksowne. I choć czasami blisko jej jest do przekroczenia granicy dobrego smaku, nie zdarzyło się jeszcze, by pokazała zbyt wiele.

Na instagramowym profilu Nicki pojawiły się jej zdjęcia w niezwykłej dla niej odsłonie. Przyzwyczajeni jesteśmy do widoku Minaj w raczej stonowanej, jak na nią, wersji. Tym razem jest nieco inaczej, a wokalistka przeszła sporą metamorfozę. Wciąż eksponuje swoje wdzięki, jednak to, co najbardziej zwraca na siebie uwagę, to jej włosy.

d4j7i0m

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że zobaczymy Nicki w... zielonej fryzurze. I choć jest to nieoczekiwany widok, trzeba przyznać, że gwiazda wygląda fenomenalnie! Pierwszym skojarzeniem po zobaczeniu tego zdjęcia była syrena.

A jak wam podoba się Nicki w takiej odsłonie?

d4j7i0m

Podziel się opinią

Share
d4j7i0m
d4j7i0m