Trwa ładowanie...
dk1k3at

Nie żyje 14-letnia latynoska gwiazda. Isabelly Cristine Santo ofiarą strzelaniny

Brazylijska modelka, gwiazda YouTube'a i telewizji została postrzelona w głowę na jednej z autostrad. Lekarzom nie udało się jej uratować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Isabelly Cristine Santos
Isabelly Cristine Santos (Facebook.com)
dk1k3at

Z ustaleń śledczych wynika, że do tragedii doszło na autostradzie między miastami Ipanema i Praia de Lese na południu Brazylii. Isabelly Cristine Santo była pasażerką samochodu, którego kierowca wdał się w sprzeczkę z innym uczestnikiem ruchu drogowego. W wyniku kłótni doszło do strzelaniny, w której ucierpiała 14-letnia modelka. Dziewczyna niemal natychmiast trafiła do szpitala, jednak mimo interwencji lekarzy, nie udało się jej uratować.

Funkcjonariusze aresztowali dwie osoby. Policja ustaliła, że zatrzymani nie mieli w przeszłości problemów z prawem, a broń której użyto w strzelaninie, była zarejestrowana. Ujawniono, że sprawca przyznał się do winy, jednak dokładnie nie wiadomo, co było przyczyną awantury między kierowcami pojazdów.

Isabelly Cristine Santo prowadziła znany w Brazylii kanał na YouTube, który subskrybuje 100 tys. użytkowników. Poza tym próbowała swoich sił w modelingu i regularnie pojawiała się w telewizji. Jej konta w mediach społecznościowych obserwuje kilkadziesiąt tys. osób.

dk1k3at
   Facebook.com
   Facebook.com

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dk1k3at

Podziel się opinią

Share

dk1k3at

dk1k3at