Trwa ładowanie...
d13um0c

Nie żyje Reed Mullin. Perkusista miał 53 lata

Zmarł Reed Mullin, perkusista amerykańskiej grupy Corrosion of Conformity. Zespół pożegnał kolegę w oficjalnym komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reed Mullin nie żyje
Reed Mullin nie żyje (Getty Images)
d13um0c

Reed Mullin był współzałożycielem i członkiem Corrosion of Conformity. W zespole występował nieprzerwanie od 1982 do 2001 r. (odszedł z powodu kontuzji pleców). W międzyczasie kilka razy dochodziło do zmian w grupie. Mullin do zespołu wrócił w 2010 r.

Jak podaje zagraniczna prasa, niejednokrotnie zdarzało mu się opuszczać koncerty z powodów zdrowotnych (w 2018 r. przerwa w koncertowaniu wiązała się z operacją kolana). Niemniej, na scenie występował niemal do końca. Jak przypomina "Teraz Rock", grupa zagrała dla polskich fanów 7 lipca 2019 roku w klubie Proxima.

d13um0c

Wiadomość o jego odejściu pojawiła się w mediach społecznościowych. Informację potwierdzili koledzy z zespołu. - Reed – z ciężkim sercem musimy powiedzieć do widzenia przyjacielowi, bratu i pionierowi. Przesyłamy wyrazy miłości i kondolencje do rodziny, przyjaciół i fanów, którzy za Tobą tęsknią i dziękują za Twoją muzykę – napisali w krótkim oświadczeniu na Facebooku.

Przeczytaj: Ozzy Osbourne cierpi na chorobę Parkinsona. Szokujące wyznanie lidera Black Sabbath

Przyczyna śmierci muzyka nie jest na razie znana. Perkusista odszedł w wieku 53 lat. Reed, zawsze byłeś i będziesz kochany - ogłosili muzycy na Twitterze.

d13um0c

Zobacz wideo: Tomek Lipiński wyznaje: "To może być interesujące ile piłem i co zażywałem"

Podziel się opinią

Share

d13um0c

d13um0c
d13um0c