Trwa ładowanie...
d4gjxpp

Nie żyje Ryszard Adamus. O jego śmierci poinformował znany muzyk

Aktor, producent muzyczny i działacz sportowy. Ryszard Adamus był prawdziwym człowiekiem orkiestrą. Zmarł nagle 15 maja w wieku 67 lat.
Share
Ryszard Adamus był dobrze znany w środowisku show-biznesu
Ryszard Adamus był dobrze znany w środowisku show-biznesuŹródło: ONS.pl
d4gjxpp

O śmierci muzyka poinformował Robert Chojnacki, który Adamusa pamięta z lat swojej największej świetności. Dzięki Ryszardowi świat usłyszał kultową dziś płytę "Sax&Sex".

"Dziś dotarła do mnie bardzo smutna informacja o śmierci Ryszarda Adamusa. Zmarł nagle wczoraj na swojej działce pod w wą. W połowie lat '90 tych Rysio był wydawcą moich płyt, Sax&Sex, Sax&Dance, Big Beat, oraz kilkunastu składanek. Długo by mówić o naszej współpracy, ale powiem tylko, że była to POSTAĆ! Człowiek wielkiego serca, który miał wiele talentów. Razem zarobiliśmy, bawiliśmy się itd. On jako jedyny ! w odróżnieniu od wszystkich majdżersów zauważył w moich demówkach z Niecierpliwymi, Budzikami, Prawie do nieba itd, drzemiący w nich potencjał i choć to może nie wypada, ale powiem, że dla sfinansowania Sax&Sex potrafił w tajemnicy przed wszystkimi zastawić swój dom w Aninie! Los potem mu i nam to sowicie wynagrodził, ale właśnie taki był to Człowiek. Żegnaj kochany Rysiu. Wybaczam Ci wszystko co było nie tak! Niech Dobry Bóg obdarzy Cię kiedyś Niebem i odpoczywaj w Pokoju. Do zobaczenia . R." - napisał na Facebooku muzyk.

Dopiero w poniedziałek na profilu Adamusa pojawiła się oficjalna informacja od jego rodziny. Bliscy powiadomili, że na pogrzeb aktora przyjdzie trochę poczekać.

Ryszard Adamus oprócz wydawania płyt, pojawiał się na ekranach. Widzowie mogą kojarzyć go z takich filmów jak "Poranek kojota" czy "Złoty środek".

d4gjxpp

Co ciekawe, był również członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz prezesem działającego do 2005 roku stowarzyszenia Piłkarska Liga Polska.

d4gjxpp

Podziel się opinią

Share
d4gjxpp
d4gjxpp