Trwa ładowanie...
d42z5l6
Megafon.pl
News

Niedźwiedzica nie zgwałciła Leonarda DiCaprio

Studio 20th Century Fox wystosowało oficjalny komunikat dotyczący jednej ze scen z filmu "Zjawa" ("The Revenant") z Leonardo DiCaprio.
Podziel się
Leonardo DiCaprio, Zjawa
Leonardo DiCaprio, Zjawa (Materiały prasowe)
d42z5l6

Okazało się, że niektórzy widzowie nadinterpretują sekwencję z głównym bohaterem i niedźwiedziem, a dokładnie niedźwiedzicą.

- Każdy, kto widział film, wie, że niedźwiedź, który się pojawia to samica _- tłumaczy rzecznik studia _- Niedźwiedzica atakuje Hugh Glassa, gdyż czuje, że może zagrażać jej potomstwu. Na pewno jednak nie jest to scena gwałtu.

Dzieło powstało w oparciu o powieść Michaela Punke, "The Revenant: A Novel of Revenge". Akcja książki rozgrywa się w roku 1822. Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Jego towarzysz John Fitzgerald (Tom Hardy) zamiast mu pomóc, okrada go i zostawia samego w dziczy. Ranny Glass nie poddaje się jednak szybko. Nie tylko udaje mu się pozostać przy życiu, ale też pokonuje trzy tysiące mil w poszukiwaniu tego, który go porzucił.

d42z5l6

Za reżyserię dramatu odpowiada Alejandro Gonzáleza Inárritu. W obsadzie znaleźli się także Will Poulter i Domhnall Gleeson.

Obraz doczeka się premiery 25 grudnia 2015 roku. Do naszych kin trafi 29 stycznia 2016 roku.

Najbrutalniejszy film w karierze DiCaprio. Gwiazdor dostanie za niego Oscara? Materiały prasowe
Najbrutalniejszy film w karierze DiCaprio. Gwiazdor dostanie za niego Oscara? (Materiały prasowe)
d42z5l6

Podziel się opinią

Share
d42z5l6
d42z5l6