Trwa ładowanie...

Niepokojące wieści o Celine Dion. Odwołuje koncerty

Piosenkarka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym poinformowała, że odwołuje serię koncertów w Las Vegas. Nie planuje powrotu aż przez kilka miesięcy! Co się dzieje?

Share
"Mam złamane serce"
"Mam złamane serce" Fot: 2019 Brian Rasic
d4fqt7u

Celine Dion jest jedną z największych gwiazd światowej muzyki, która zgodziła się na długoterminowe kontrakty z sieciami hotelów i kasyn w Las Vegas na serie koncertów. Przeprowadziła się do tego miasta kilka lat temu. Kolejna seria występów miała rozpocząć się w listopadzie tego roku.

Niestety, na miesiąc przed startem Celine Dion i jej zespół już wiedzieli, że do tego nie dojdzie. Co jeszcze bardziej niepokojące, koncerty są przeniesione aż o pół roku. Co się stało?

Według oświadczenia chodzi o "nieprzewidziane medyczne powody", a dokładnie o bolesne, powtarzające się skurcze mięśni. Jej dolegliwości uniemożliwiają jej branie udziału w próbach i występach.

d4fqt7u

"Mam złamane serce. Mój zespół, nasi partnerzy i ja pracowaliśmy tak długo nad tym, by móc wystąpić w listopadzie. Szczególnie przepraszam fanów, którzy wybierali się do Las Vegas, by móc nas zobaczyć. Muszę teraz skupić się na powrocie do zdrowia, wyjść z tego jak najszybciej" - napisała w długim oświadczeniu.

Koncerty mają wrócić dopiero w marcu 2022 roku.

Natalia Janoszek o wizytach w Indiach: "Chodzę z obstawą"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4fqt7u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fqt7u
d4fqt7u