Trwa ładowanie...

Norbi chce iść do sądu. Chodzi o karierę jego żony

Norbi ma za sobą kilka poważnych związków, w tym dwa małżeństwa zakończone rozwodem. Musiały minąć 43 lata, zanim znalazł tę jedyną, którą bardzo wspiera w jej działaniach zawodowych.

Norbi chce iść do sądu. Chodzi o karierę jego żonyŹródło: AKPA
dgf3f2g
dgf3f2g

13 marca Norbi i Marzena Chełmińska będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Wcześniej dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu, z pierwszą żoną ma już dorosłą córkę, ale dopiero u boku Marty znalazł to, czego szukał latami. - Ja dopiero w wieku 43 lat poznałem kobietę swego życia. Wcześniej miałem dwie żony. Mam do nich wiele szacunku, rozstaliśmy się w zgodzie, bez ekscesów. Jednak dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie – mówił w wywiadzie.

Obejrzyj: Norbi: "Jestem zażenowany podziałem Polaków"

Norbi przyznał, że dzięki trzeciej żonie ustatkował się i dojrzał. Marzena Chełmińska to bizneswoman i projektantka mody, która ma doświadczenie w prowadzeniu sklepów i restauracji.

35 lat zespołu PAPA D - koncert jubileuszowy, listopad 2019, Norbi, Marzena Chełmińska AKPA
35 lat zespołu PAPA D - koncert jubileuszowy, listopad 2019, Norbi, Marzena Chełmińska Źródło: AKPA

Jak donosi "Świat & Ludzie", Chełmińska jest teraz właścicielką marki odzieżowej i szykuje się do wprowadzenia swojej kolekcji na światowe rynki. Pojawił się jednak problem z założeniem działalności internetowej.

- Osoba, która miała się tym zająć, nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń. Kończy się moja cierpliwość, chcę iść do sądu - powiedział tygodnikowi Norbi.

dgf3f2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgf3f2g