Trwa ładowanie...
d2yy38v

Norbi chce iść do sądu. Chodzi o karierę jego żony

Norbi ma za sobą kilka poważnych związków, w tym dwa małżeństwa zakończone rozwodem. Musiały minąć 43 lata, zanim znalazł tę jedyną, którą bardzo wspiera w jej działaniach zawodowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cztery lata temu Norbi po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu
Cztery lata temu Norbi po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu (AKPA)
d2yy38v

13 marca Norbi i Marzena Chełmińska będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Wcześniej dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu, z pierwszą żoną ma już dorosłą córkę, ale dopiero u boku Marty znalazł to, czego szukał latami. - Ja dopiero w wieku 43 lat poznałem kobietę swego życia. Wcześniej miałem dwie żony. Mam do nich wiele szacunku, rozstaliśmy się w zgodzie, bez ekscesów. Jednak dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie – mówił w wywiadzie.

Obejrzyj: Norbi: "Jestem zażenowany podziałem Polaków"

Norbi przyznał, że dzięki trzeciej żonie ustatkował się i dojrzał. Marzena Chełmińska to bizneswoman i projektantka mody, która ma doświadczenie w prowadzeniu sklepów i restauracji.

d2yy38v

Zobacz także: Norbi prowadził intratny biznes. Musiał go zamknąć

35 lat zespołu PAPA D - koncert jubileuszowy, listopad 2019, Norbi, Marzena Chełmińska AKPA
35 lat zespołu PAPA D - koncert jubileuszowy, listopad 2019, Norbi, Marzena Chełmińska

Jak donosi "Świat & Ludzie", Chełmińska jest teraz właścicielką marki odzieżowej i szykuje się do wprowadzenia swojej kolekcji na światowe rynki. Pojawił się jednak problem z założeniem działalności internetowej.

- Osoba, która miała się tym zająć, nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń. Kończy się moja cierpliwość, chcę iść do sądu - powiedział tygodnikowi Norbi.

d2yy38v

Podziel się opinią

Share

d2yy38v

d2yy38v