Trwa ładowanie...
dukin2n

Nowa fryzura Cleo. Fani są zachwyceni zmianą u popularnej wokalistki

Cleo postanowiła na izolacji zaskoczyć swoich fanów. Zmieniła fryzurę, ich kolor jest odświeżony, a fani są po prostu zachwyceni zmianą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo przyzwyczaiła nas do długiego kucyka
Cleo przyzwyczaiła nas do długiego kucyka (ONS.pl)
dukin2n

Cleo od kilku tygodni cierpliwie czeka na izolacji na zmianę sytuacji. Stara się jednak kreatywnie wykorzystać czas wolny, również w temacie mody. Wokalistka zmieniła fryzurę i wygląda zdecydowanie inaczej, niż nas dotychczas przyzwyczaiła.

Artystka postanowiła rozpuścić swoje bujne blond włosy, odświeżyć kolor. Widać pasemka. Końcowym efektem pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

"Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak na warunki domowe wyszło całkiem nieźle. Jak jesteście ciekawi, to nagram Wam kiedyś filmik, jak to zrobić" - czytamy w treści posta.

dukin2n

Fani bardzo pozytywnie ocenili tę zmianę u Cleo. Zdecydowana większość pisała w komentarzach, że ślicznie wygląda w nowej fryzurze.

Zobacz najlepsze i najbardziej stylowe maseczki ochronne na wiosnę!

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

dukin2n

Podziel się opinią

Share
dukin2n
dukin2n