Trwa ładowanie...

Oceniła "świeżość" polskiego rządu. Nie zastanawiała się długo

Magda Gessler oceniła "świeżość" polskiego rządu jednym słowem. Co słynna restauratorka sądzi o obecnej władzy? Gwiazda zaskoczyła wszystkich.

Share
Magda Gessler napisała, co sądzi o polskim rządzie
Magda Gessler napisała, co sądzi o polskim rządzieŹródło: ONS, Fot: Pawel Kibitlewski
d1ytj1r

Magda Gessler jest szczera do bólu, a w kwestii jedzenia nie ma mowy o żartach. Kiedy wyczuje, że coś jest nieświeże, restauratorka nie robi dobrej miny do złej gry. Natychmiast wytyka szefom kuchni i właścicielom restauracji błędy.

W "Kuchennych rewolucjach" widzowie mają okazję zobaczyć, czy żywność, która znajduje się w lodówkach w restauracji, jest zdatna do spożycia. Jeśli nie - wszystko ląduje w koszu. Zdanie Magdy Gessler ciężko podważyć, bo restauratorka zna się na jedzeniu lepiej niż ktokolwiek inny. Wie, kiedy coś jest świeże, mrożone i... zjełczałe.

Magda Gessler oceniła obecny rząd

Najnowszy post Magdy Gessler odbił się szerokim echem. Restauratorka opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje gest "victorii", czyli zwycięstwa lub wolności. Na ręce ma namalowaną czerwoną błyskawicę, która jest symbolem Strajku Kobiet. Gwiazda opatrzyła zdjęcie krótkim, ale wzruszającym opisem. "To trudny czas. To ten czas. To nasz czas! Jestem z Wami. Zawsze walczyliśmy o wolność... Zatoczyliśmy koło. To zły sen".

Jak można się domyślić, pod postem pojawiła się masa komentarzy. Jedna z internautek zapytała: "Myśli Pani, że nasz rząd jest świeży czy mrożony?". Magda Gessler zdecydowała się wystawić ocenę obecnemu rządowi. "Zjełczały" - odpowiedziała.

Instagram
Magda Gessler oceniła "świeżość" naszego rząduŹródło: Instagram, Fot: magdagessler_off

Zobacz także: Magda Gessler: "Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ytj1r

Podziel się opinią

Share
d1ytj1r
d1ytj1r