Trwa ładowanie...
d2suswv

Ocheston już w marcu – prezentujemy spot promujący wydarzenie

Na scenie wystąpią m.in. Edyta Górniak, Beata Kozidrak i Reni Jusis w towarzystwie Gromeego. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna będzie znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orcheston tym razem odbędzie się w Krakowie
Orcheston tym razem odbędzie się w Krakowie (Materiały prasowe)
d2suswv

Przedstawiamy oficjalny spot promujący tegoroczną edycję Orchestonu. Koncert odbędzie się 18 marca w ICE Kraków Congress Centre.

Zobacz wideo:

Koncert, którego ideą jest pokazanie największych hitów muzyki elektronicznej ostatnich dekad w symfonicznej oprawie, to zdecydowanie projekt dla każdego. Utwory zaaranżowane na orkiestrę to propozycja wyjątkowa i szeroko doceniana. Ekskluzywne wnętrza ICE Kraków przyciągną ponownie nie tylko fanów muzyki elektronicznej, ale także koneserów odważnych projektów muzycznych, a Orcheston do takich właśnie należy.

d2suswv

Zobacz też: Gromee o kolejnej edycji Orchestonu - wywiad

Tego wieczoru na deskach sceny Sali Audytoryjnej usłyszmy repertuar m.in. takich artystów jak Depeche Mode, Avicii, Donna Summer, Daft Punk, Armin Van Buuren czy Vangelis.

Bilety na koncert, który odbędzie się 18 marca, można nabywać za pośrednictwem strony organizatora: www.prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza agencja Prestige MJM i BUKOVINA Resort.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv