Trwa ładowanie...
moda
29-10-2020 09:41
Artykuł sponsorowany Elektrownia Powiśle

Od(k)rywaj świat mody w Elektrowni Powiśle

W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsza konferencja online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” widzowie odkryją nowy wymiar stylu bez wychodzenia z domu!

Od(k)rywaj świat mody w Elektrowni PowiśleŹródło: materiały partnera
d4ctqd7
d4ctqd7

OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY
to cykl wydarzeń organizowanych wspólnie z magazynem KMAG, na które Elektrownia Powiśle zaprasza wszystkich miłośników mody, polskich marek i najnowszych trendów. Na pierwszym z nich duet projektantów Paprocki&Brzozowski, jedna z najbardziej znanych polskich stylistek gwiazd Jola Czaja oraz goście specjalni, sprawią, że widzowie poznają tajniki ich pracy i odkryją stylowe inspiracje na nadchodzący sezon bez wychodzenia z domu! Podczas spotkań dowiemy się m.in. jakie ubrania to „must have” w każdej szafie, jak ubrać się by wyglądać jak gwiazda i jak bawić się modą by każda stylizacja była wyjątkowa.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Motywem przewodnim pierwszej konferencji z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY, które odbędzie się w najbliższą sobotę 24 października o godz. 16:00 na Facebooku Elektrowni Powiśle, będzie „Moda na home office”. Dodatkowo, podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, dostępny dla wszystkich uczestników.

d4ctqd7

Elektrownia Powiśle, Odkryj modę taką jak TY!

Kolejne spotkania online w ramach cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY zaplanowane są co tydzień, w każdy czwartek. Tematyka kolejnych spotkań online dotyczyć będzie m.in. „Polskich marek jako alternatywy dla sieciówek”, „Zrównoważonej mody”, „Jak zmonetyzować modę”, „10 zasad klasycznej mody męskiej”. Odbędą się też inspirujące wykłady online na temat „Historii mody” i „Historii plisy”.

Wystarczy obserwować Elektrownię Powisle na Facebooku, Instagramie lub odwiedzić zakładkę „wydarzenia” na stronie www.elektrowniapowisle.com, by być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY.

d4ctqd7

Elektrownia Powiśle to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. W postindustrialnych wnętrzach znajdują się sklepy wyjątkowych polskich i zagranicznych marek, restauracje serwujące kuchnię z całego świata oraz pierwszy w Polsce Beauty Hall - strefa piękna, która pozwala zarówno kobietom, jak i mężczyznom skorzystać z ponad 300 usług w dziedzinie urody i pielęgnacji. Przestrzeń Elektrowni Powiśle to także 90 apartamentów na wynajem, 3 budynki biurowe oraz hotel butikowy Barceló, którego otwarcie zaplanowane jest na 2021 rok. Elektrownia Powiśle tętni życiem każdego dnia. Liczne wydarzenia artystyczne, kulturalne czy modowe oraz niepowtarzalny klimat łączący historię z nowoczesnością sprawiają, że jest to miejsce, do którego chce się wracać.

d4ctqd7

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ctqd7