Trwa ładowanie...

Olga Frycz podsumowała swój rok. Skomentował to jej były partner

Olga Frycz podzieliła się z fanami refleksjami po minionym roku. Nie spodziewała się, że po chwili zobaczy komentarz od swojego byłego partnera.

Share
Olga Frycz podsumowała swój rok. Skomentował to jej były partner
Źródło: East News, Fot: East News
dyxwrsm

Olga Frycz jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pod koniec września 2018 r., aktorka i jej były już partner Grzegorz Sobieszek, powitali na świecie córeczkę.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Od tamtej pory aktorka chwali się zdjęciami Heleny i całą uwagę poświęca właśnie jej. Wpis podsumowujący miniony rok Olgi Frycz może poruszyć.

dyxwrsm

- Pal licho z tym, co było w tym 2019! Nie było najgorzej, ale końcówka trochę dojechała. Ogólne podsumowanie chyba in plus. Córka zdrowa! Pierwsze urodziny, pierwszy krok i pierwsze słowa. Z pracą okej, ale tu zawsze trzeba mierzyć wyżej i chcieć więcej! - czytamy.

Aktorka wymieniła, za co jest wdzięczna i co chciałaby zrealizować w przyszłym roku.

- Miałam piękne podróże z moją córeczką. Byłam na trzech pięknych ślubach i trzy bliskie mi dziewczyny urodziły dzieci, przeżyłam rozstanie, obejrzałam kilka cudownych filmów, przeczytałam kilka pięknych książek. W 2020 r. marzy mi się jeszcze więcej podróży i dużo zdrowia dla Helenki i dla mnie. Niech będzie miłość, dużo przytulnięć, pyszne jedzenie i dużo uśmiechania - zakończyła wpis.

Osobisty wpis Olgi Frycz natychmiast lawiną komentarzy zasypali fani. Gwiazda nie spodziewała się, że wśród nich znajdzie kilka słów od byłego partnera.

- Wszystkiego dobrego Pani Olgo. Dla Pani, jak również dla Helenki - skomentował zdjęci Olgi Frycz Grzegorz Sobieszek.

dyxwrsm

Podziel się opinią

Share
dyxwrsm
dyxwrsm