Trwa ładowanie...
d3r9clh

Olga Frycz powiedziała, że jej mama jest w szpitalu. Przeszła operację

Olga Frycz złożyła na Instagramie życzenia swojej mamie z okazji dnia matki. Przy okazji podzieliła się z fanami informacją, że kobieta jest w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mama Olgi Frycz trafiła do szpitala
Mama Olgi Frycz trafiła do szpitala (ONS)
d3r9clh

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Teraz postanowiła za pośrednictwem Instagrama złożyć życzenia swojej matce. Przy okazji zdradziła, że kobieta przeszła niedawno operację nogi.

Swój wpis opatrzyła serią zdjęć z dzieciństwa, na których pozuje z mamą i rodzeństwem. Aktorka ma jedną siostrę i trzech braci. Gdy miała 12 lat, ich ojciec Jan Frycz, odszedł z domu.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

"Z dzieciństwa nie mam takich zdjęć, na których byłabym sama z moją mamą, bo właściwe nie zdarzały się okazje, żebyśmy były we dwie, zawsze obok był mój starszy brat Antek, moja siostra Marysia, a później młodsi bracia Michał i Wojtek. Wczoraj nasza mama miała operację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii. Trzymamy kciuki, żebyś szybko doszła do zdrowia i żebyś znowu mogła wchodzić po schodach na trzecie piętro w swoim ukochanym domu wczasowym nad morzem w Dźwirzynie. Bądź dzielna! Życzymy ci dużo zdrowia! I tylko bardzo nam przykro, że pomimo tego, że mama ma piątkę dzieci i trzy wnuczki, to leży teraz sama w tym szpitalu i nawet nie możemy jej odwiedzić. Wszystkiego pięknego dla wszystkich mam".

Olga Frycz niedawno sama została matką. Jej córka Helena ma prawie 2 lata.

d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh